این تشویق coronavirus واکسن اخبار ما می خواستم به شنیدن

120,000 داوطلبان مورد نیاز خواهد بود برای تست طیف وسیعی از coronavirus واکسن. تا به امروز حدود 107,000 آمریکای

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
  • 120,000 داوطلبان مورد نیاز خواهد بود برای تست طیف وسیعی از coronavirus واکسن.
  • تا به امروز حدود 107,000 آمریکایی ها نشان داده اند تمایل به تست بالقوه واکسن نامزدها.
  • تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به سرعت در حال افزایش.

بدون یک واکسن موثر برای COVID-19 بسیاری از متخصصان پزشکی بر این باورند قوی وجود دارد شانس ما خواهید بود در برخورد با کروناویروس برای سال آینده یا دو. و با سقوط خزنده در اطراف گوشه چیزهایی که ممکن است به نوبه خود برای بدتر زمانی که آب و هوا شروع به سرد و آنفولانزا در فصل لگد به دنده بالا.

ترکیبات مهم است این واقعیت است که بسیاری از مردم در ایالات متحده صبورانه حاضر به پوشیدن ماسک ، کشورهای دیگر در ضمن باید به کار گرفته coronavirus همه گیر خیلی بیشتر استراتژیک است. در واقع این است که چرا کشورهایی مانند ایتالیا دیده می شود تعداد coronavirus موارد رویم در حالی که ایالات متحده دیده است و تعداد آن از جدید کروناویروس موارد به موشک وار رفتن.

خبر خوب در میان افزایش سریع جدید کروناویروس موارد این است که ما در حال شروع به دیدن برخی از نتایج امیدوار کننده ای از آزمایش های اولیه از coronavirus واکسن. فقط در هفته گذشته, برای مثال, مدرن گزارش نتایج دلگرم کننده از آن فاز 1 مطالعه در COVID-19 کانديد واکسن. به طور خاص, مدرن اشاره کرد که 45 داوطلبان که واکسن دریافت یک "سریع و قوی" در پاسخ به این ویروس. و در حالی که برخی از عوارض جانبی جزئی گزارش شده در این مطالعه نشان داد که این دارو به طور کلی "امن و قابل تحمل است." گسترده تر فاز 3 محاکمه مدرن را واکسن مجموعه را آغاز و در اواخر جولای و شامل بیش از 30 ، 000 در غیر این صورت سالم آمریکایی است.

مدرن آینده فاز 3 دادگاه تأکید یک چالش درگیر با تست بالقوه coronavirus واکسن: پیدا کردن مردم به اندازه کافی حاضر به طور داوطلبانه یک اثبات نشده واکسن. که گفت: ایالات متحده آمریکا امروز گزارش می دهد که بیش از 107,000 آمریکایی ها در حال حاضر به امضا تا برای شرکت در واکسیناسیون تست.

"به همین دلیل ما خوش بینانه است که ما در حال رفتن به قادر به گرفتن محاکمات ثبت نام در سریع راه" دکتر Anthony Fauci گفت. "من فکر می کنم ما می تواند انجام آنچه که ما نیاز به انجام است."

تمام گفته کارشناسان پیش بینی است که حدود 120,000 داوطلبان مورد نیاز خواهد بود به طوری که طیف وسیعی از سازندگان دارو می تواند به اندازه کافی انجام محاکمات مواد مخدر. که مورد استاد دانشگاه هاروارد و immunologist بری بلوم می گوید که ایالات متحده آمریکا امروز که "این دلگرم کننده در این مرحله به 107,000 داوطلبان است."

ضمنا در حالی که کار بر روی یک coronavirus واکسن همچنان جاری شماره جدید کروناویروس موارد است که به سرعت در حال افزایش در سراسر کشور است. این جمعه گذشته برای مثال در ایالات متحده را دیدم بیش از 76,000 جدید کروناویروس موارد است. بیشتر چه تعداد از coronavirus-مرگ و میر ناشی از این است که در حال حاضر شروع به افزایش در کنار آن است. و اگر چه مرگ, شمارش نیست به عنوان بالا به عنوان آن بود که حدود دو ماه پیش برخی از کارشناسان بر این باورند که تغییر می تواند بیش از چند هفته آینده.

در بهترین سناریو از کارشناسان معتقدند که coronavirus واکسن ممکن است آماده برای رفتن به عنوان اوایل به عنوان در اواخر سال 2020 است. دکتر Fauci هر چند دارای هشدار داد که بیشتر خوش بینانه جدول زمانی ممکن است موثر coronavirus واکسن می رسند مدتی در اوایل 2021.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب