این بادی e-دوچرخه کهنه می تواند فقط در مورد هر نقطه

  • محققان در دانشگاه توکیو را توسعه داده اند یک دوچرخه الکتریکی است که بسیار جمع و جور آن را مناسب می تواند به یک کوله پشتی.
  • دوچرخه سواری به نام Poimo است تورم بدن است که محافظت از عابران و همچنین سوار در صورت تصادف.
  • نسخه فعلی از Poimo فقط یک نمونه و تیم توسعه یافته است که در آن می گوید نهایی محصول سبک تر خواهد بود و حتی بیشتر قابل حمل.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به طور قابل توجهی کمتر مردم نگران رفت و آمد این روزها چه با جریان جهانی بهداشت بحران و تمام است که, اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد جایی برای نوآوری در حمل و نقل شخصی. این Poimo دوچرخه الکتریکی توسعه یافته در دانشگاه توکیو است که قطعا نوآورانه و آن را نیز اتفاق می افتد به جا در یک کوله پشتی.

راز Poimo فوق العاده-قابل حمل است که آن را تورم. بله, آن یک بادی دوچرخه الکتریکی است که شما در واقع می تواند سوار. به نظر می رسد کمی احمقانه, اما که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای قادر بودن به جلو و یک خودرو در خارج از کوله پشتی خود را.

تیم توسعه یافته است که Poimo می خواستم به تاکید قابلیت حمل بالاتر از همه چیز. که نسبتا واضح از طراحی, اما آن را نیز بدان معنی است که آن را عملی ترین وسیله نقلیه در این سیاره و گرفتن آن را آماده برای سوار طول می کشد بیش از چند گام است.

برای شروع شما باید به باد اصلی بدن است. این بدان معناست که شما نیاز دارید یا برقی قابل حمل پمپ یا پمپ دستی و اما دومی می تواند بسیار وقت گیر است. پس از بدن دمیده شده است تا قطعات مانند جلوی دسته و چرخ و باطری و موتور نصب شده باشد. به عنوان Gizmodo , یادداشت های تیم تحقیقاتی توسعه یافته است که Poimo می گوید که این نمونه اولیه لزوما منعکس کننده یک محصول به پایان رسید. این احتمال وجود دارد که این روند می تواند کارآمد در حالی که همچنین کاهش وزن کلی خودرو را قطعات آن در حال حاضر نشسته در حدود 12 پوند است.

“ما تصور می کنیم نرم تحرک است که یک نوع جدید از شخصی تحرک از نرم ساخته شده و بسیار سبک وزن و تورم مواد” تیم توضیح می دهد. “نرم بدن را قادر می سازد امن تر تعامل کاربر با عابرین پیاده و رانندگان; بسیار سبک وزن و تورم خواص اجازه می دهد تا کاربران به راحتی حمل آن به عنوان یک دستگاه قابل حمل,’ توسط deflating تاشو و بسته بندی آن را به یک کوله پشتی.”

منظورم این است که قطعا آن را برای تلفن های موبایل و گذشته از زمان آن را به شما برای ساخت آن در وسط پیاده رو, به نظر می رسد بسیار مناسب است. سوار یک دوچرخه الکترونیکی است که نمی تواند باعث صدمات اگر شما به طور تصادفی کسی یک ایده عالی است حتی اگر محصول خود را به نظر می رسد کمی خوب عجیب و غریب. آیا مردم واقع می شود مایل به خرید چیزی مثل این بستگی به عوامل دیگر است که در عین حال درهم مانند عمر باتری محدوده قیمت.

منبع تصویر: ACM SIGCHI

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de