این $1,300 هوشمند گهواره بود در معرض خطر هک است که می تواند لرزش نوزادان از راه دور

  • محققان کشف یک راه برای هک گهواره هوشمند خود را به کنترل حرکت و صدای بلندگو.
  • این هک نیاز به دسترسی به یک شبکه Wi-Fi که دشوار خواهد بود برای به دست آوردن.
  • این آسیب پذیری شده اند patched توسط این شرکت است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

این Snoo هوشمند لگنچه است مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند برای پدر و مادر جدید. این به ظاهر جادویی توانایی برای قرار دادن نوزاد به خواب در لحظات تنها به لطف تسکین دهنده تاب حرکت ساخته شده است در بلندگو و تغییر است که تضمین می کند که آنهایی که کمی باقی می ماند بر روی پشت خود را امن و مطمئن. آن را نیز برای یک زمان hackable.

به عنوان سیمی گزارش محققان شرکت امنیتی بادکنک قرمز کشف شده است که به اینترنت متصل گهواره آسیب پذیر به حملات از کاربران در همان شبکه Wi-Fi. با دسترسی به شبکه محققان قادر به کنترل از راه دور هوشمند گجت حتی هل دادن آن موتور و سخنران گذشته خود را طراحی شده محدودیت.

در حال حاضر قبل از ما شیرجه رفتن بیش از حد عمیق به این مهم توجه داشته باشید که بادکنک قرمز به شرکت که مبادرت به فروش Snoo, شادترین نوزاد, Inc., سر تا همه از این و پس از چند هفته این آسیب پذیری بودند وصله. وجود دارد که به ظاهر هیچ خطر در هر کسی که در واقع انجام آنچه که محققان قادر به جلو و اما داستان می تواند به عنوان یک هشدار برای هر کسی که بیش از حد ایمان به “هوشمند” دستگاه ها به خصوص آنهایی که جدید است.

آنچه بادکنک قرمز را در اینجا دسترسی گهواره از طریق آن اتصال Wi-Fi. این اتصال اختیاری است و گهواره فیزیکی سوئیچ است که اجازه می دهد تا شما را به روشن کردن Wi-Fi را خاموش به طور کامل آن را مانع از هر یک از از این که ممکن است.

اما با تخت متصل به Wi-Fi و دسترسی به همان شبکه محققان قادر به ارسال دستورات به گهواره که فعال آن تاب حرکت و بلندگو. زمانی که Snoo در حال کار به عنوان در نظر گرفته شده این امکانات فعال هستند که گهواره تشخیص بی قراری نوزاد.

ساخته شده است در محدود کننده به منظور اطمینان حاصل شود که گهواره حرکتی نمی راک نوزاد بیش از حد سریع یا سخت است اما محققان قادر به دور زدن آن و تولید بیشتر جنبش از به طور معمول خواهد بود ممکن است. در فیلم گهواره نشان داده شده است که تکان دادن یک عروسک با نیروی قابل توجهی.

در بالا از آن محققان قادر به ارسال فرکانس به ساخته شده است در بلندگو که تحت فشار قرار دادند آن را فراتر از طراحی سر و صدا محدودیت. بلندگو بسیار قوی برای شروع, به طوری که آنها نمی رسیدن خطرناکی بالا, سطح صدا, اما آنها هنوز هم قادر به دستکاری سخت افزار به سادگی با داشتن یک اتصال فعال به یک شبکه خانگی.

خبر خوب — گذشته از این واقعیت است که این آسیب پذیری در حال حاضر patched — است که به دست آوردن دسترسی به یک شبکه Wi-Fi به معنی حداقل در مجاورت خانه و خطرات ناشی از یک مهاجم در واقع رفتن را از طریق این نوع از مشکل فوق العاده کم است.

منبع تصویر: شادترین نوزاد

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر