گوگل توضیح می دهد جدید آندروید 11 سیستم اطلاع رسانی و حباب ویژگی

گوگل فقط منتشر شد اولین آندروید 11 بتا و شاید قابل توجه ترین کاربر روبرو از ویژگی های جدید است که بازرسی و نگه

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 خرداد 1399
گوگل فقط منتشر شد اولین آندروید 11 بتا و شاید قابل توجه ترین کاربر روبرو از ویژگی های جدید است که بازرسی و نگهداری سیستم اطلاع رسانی. پدر و مادر کمی طولانی در دندان و گوگل در حال حاضر انتخاب یک رویکرد جدید که در آن پیام یا برنامه های چت فقط بخشی از یک بزرگتر "مکالمات سطل" در سایه اطلاع رسانی.
به "سطل" ایده ناشی از این واقعیت است که اندیشه گروه تمرکز خود را نشان داد کاربران می خواهند یک فضای اختصاص داده شده در UI است که جدا شده برای انجام وظایف فردی است که آنها می دانند وجود دارد که برای هدف خاص. در حالی که هر توسعه دهنده می تواند اطلاعیه های فشار از خود برنامه گوگل اولویت مکالمات آنهایی که با یک بخش جدید و هدر در سایه.

در اینجا چه چیزی جدید در آندروید 11 اطلاع رسانی و مکالمات سیستم:

  • وجود دارد یک بخش جدید هدر برای مکالمات است که همیشه به نظر می رسد در بالای اطلاعیه سایه برگزاری خود چت و پیام رسانی نرم افزار هر چیز دیگری می آید پایین در بخش جداگانه.
  • خوانده نشده پیام مقابله است, راه های بزرگتر و راحت تر به عنوان خوانده شده هشدار شما را به چیزهای جدید در صندوق پستی خود را و یا برنامه چت.
  • این آواتار در حال حاضر در مقابل هر یک از مکالمات و آن را آشکار است که بیش از یک گیرنده و فرستنده و چت نام های بزرگتر هستند.
  • اولیه عمل سوئیچ راه های بزرگتر بیش از حد, بنابراین آن را می توان شنود گذاشته و آسان تر و طولانی با فشار دادن یک convo رنگ آن را به عنوان مهم است به طوری که از آن می رود به بالای زنجیره می پیرس طریق خود را مزاحم نشوید تنظیمات نیز هست.
  • وجود رسانه های جدید و خانه هوشمند کنترل در حال حاضر ساکن در سایه اطلاع رسانی

آندروید 11 که در آن من حباب ؟

شاید بلافاصله قابل رویت آندروید 11 اطلاعیه ویژگی های سیستم خواهد بود چت حباب, Facebook Messenger ، ایده این است که به پوشش محتوای هر آنچه در آن است که شما در حال انجام بر روی صفحه نمایش با یک drop-down, اطلاع رسانی, اما برای یک حباب به موسیقی پاپ تا به شما اجازه می دهد به راحتی بین مکالمات به جای رفتن مکان را انتخاب کنید و را انتخاب کنید.

حباب مفهوم استفاده می شود به عنوان یک توسعه دهنده قابلیت پیش نمایش است اما نه از فارغ التحصیلی به بتا پس از آن قطعا آن را به نهایی اندروید 11 آزادی بعد پایین جاده. اگر توسعه دهندگان تصمیم به استفاده از BubbleMetadata API به عنوان توضیح داده شده توسط گوگل در این ویدئو بالا کاربران آندروید می توانید هر گونه بحث در آنها شرکت کنندگان در زمانی که آن بالا میآید و آن را به روی صفحه نمایش از طریق مربوطه چت حباب است که نشان خواهد داد.

حباب اساسا حذف واسطه و شما می توانید چت و یا پیام های برنامه پنجره بلافاصله پس از دریافت فروتن, بادکنک, هشدار, انجام پاسخ دادن به آواز و رقص و دریافت خود را بر روی آسفالت 9 راه های شاد. کمتر مزاحم از خواندن و داشتن یک, اطلاع رسانی, اسلاید پایین, سپس برای رفتن به سایه و یا برنامه باز کنید و صبر کنید تا تمام چیزی که به بار دوباره از دست دادن وقت گرانبها و شیپور خاموشی در این فرآیند است.

تمام حباب ایده jibes با گوگل جدید آندروید 11 مفهوم برای "persistent فضا" خواهد شد که صرفا اختصاص یافته برای انجام وظایف خاص. گوگل تا به حال به بازخورد کاربر و به این نتیجه رسیدند که گفتگو با مردم اغلب راه مهم تر از هر چیز دیگری که شما ممکن است انجام بر روی تلفن خود را در حال حاضر.

هنگامی که یک چت "حباب" به نظر می رسد شما می توانید بلافاصله آن را بکشید به نظر به عنوان یک کارت است که در اصل یک مینی نرم افزار که پوشش هر چیزی شما باید در قسمت پایین به طوری که شما می توانید شرکت. شناور حباب می توانید استفاده کنید تطبیقی, آیکون, خواص به, تغییر اندازه, اما ما می بینیم که چگونه همه که pop-up درهم و برهمی رفتار خواهد شد در عمل زمانی که توسعه دهندگان شروع به استفاده از آنها یکهو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب