این ناقص Android apps بودند بنابراین بدیهی است که مخرب

برای زمان بی حد و حصر تا کنون در سال 2020 یک دسته جدید از ناقص برنامه های آندروید شناخته شده است با برنامه های

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
  • برای زمان بی حد و حصر تا کنون در سال 2020 یک دسته جدید از ناقص برنامه های آندروید شناخته شده است با برنامه های به ظاهر بدون داشتن هدف مشروع فراتر از بمباران کاربران را با تبلیغات.
  • این دسته جدید از 29 نرم افزار آندروید دانلود شد حداقل 3.5 میلیون بار.
  • بسیاری از برنامه های در سوال شامل کلمه "blur" در عنوان استفاده می شود به ظاهر ساختگی توسعه دهنده نامها و ضربه شد با نمرات از بررسی منفی است.

سفید Ops Satori تهدید هوش محققان کردم کمی دارای گونه های برامده در یک پست وبلاگ که پیاده روی را از طریق تحقیقات جدید شناسایی کشت ناقص برنامه های آندروید یافت می شود حاوی نرم افزارهای مخرب به سختی تأکید زیادی از یک هدف مشروع — و در عین حال به نحوی موفق به متراکم کردن حداقل 3.5 میلیون دانلود.

"ما باید سریع نرم افزار تلفن همراه نکته ایمنی یا دو برای شما: اگر برنامه شما فقط دانلود بازی مخفی کردن و به دنبال با شما آیکون ناپدید شدن از صفحه اصلی خود ممکن است آن را جعلی" تیم, یادداشت های یک لمس طنز آمیز در چه تبدیل شدن به یک بیت از یک روز دوباره خاموش-دوباره داستان که واقعا هرگز به پایان می رسد. ما اشاره, البته به ثابت whack-a-mole در سبک شکار خطرناک برنامه های مخرب که به خاطر رخنه به فروشگاه Google Play و فریب میلیون ها نفر از کاربران را به دانلود آنها را یک حماسه ما اهل اغلب در اینجا. سفید Ops Satori هوش تهدید تیم, در ضمن ادامه می دهد: "اگر تنها راه شما می توانید باز کردن برنامه با رفتن به منوی تنظیمات خود را و پیدا کردن آن را در یک لیست طولانی از برنامه های آن ممکن است ساختگی است. و اگر شما بعد از دانلود این برنامه شما برای باز کردن گوشی خود را و شما شروع به گرفتن بمباران تبلیغات فقط به ظاهر از هیچ جا ممکن است ساختگی است."

نتایج حاصل از این تحقیقات توسط محققان تبدیل شده تا بیش از دو دوجین برنامه های تلفن همراه با "به طرز مشکوکی" بالا میلادی حجم ترافیک — 29 برنامه های آندروید در با به اصطلاح کد تسهیل خارج از متن (یا OOC) تبلیغات آن نیز ساخته شده است تلاش برای نگه داشتن خود را از نخستين اقدامات امنیتی. سفید Ops' "CHARTREUSEBLUR" رسیدگی به برنامه داده شد که نام مورد دلیل بسیاری از برنامه های شامل کلمه "آبی" در بسته بندی خود را با نام. و در حالی که آنها به طور کلی نمی تابع به عنوان تبلیغ بسیاری از آنها سعی به تظاهر آنها مشروع سردبیران عکس که به کاربران اجازه "blur" بخش از یک تصویر داده شده.

شما می توانید لیست کامل برنامه های بسته بندی نام اینجا را. محققان گزارش افکن یکی از برنامه های خاص به نام Square Photo Blur بروید و امتیاز به سادگی برخی از نشانه هایی است که آن را مخرب. اول از همه توسعه نام ذکر شده است که "توماس مریم." "مسلما ساختگی" این گزارش مفید اشاره می کند. "تمام برنامه ها در این تحقیق از ویژگی های توسعه دهندگان که 'نام' رایج در زبان انگلیسی نام شکست هم به ظاهر به طور تصادفی."

یکی دیگر از پرچم قرمز در اینجا این واقعیت است که بازخورد مشتری در برنامه در بخش نظرات تقریبا جهانی منفی در برابر توسعه است. این بررسی همچنین پیشنهاد برنامه نیست واقعا بیشتر از هر چیز و بمباران کاربران را با تبلیغات.

حداقل این بود که به عنوان بد به عنوان یکی دیگر از گزارش های مخرب و برنامه های آندروید است که کشف شد و بوت از فروشگاه Google Play است که ما در مورد گزارش در اوایل این ماه. Evina یک امنیت سایبر شرکت اعلام این خبر در مورد یک تهدید گروه توسعه یافته است که یک دسته از برنامه های که ساخته شد به مانند همه چیز از تصویر زمینه و برنامه چراغ قوه برای موبایل بازی. این برنامه هدف واقعی بود که سعی و سرقت کاربران Facebook ورود اطلاعات.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب