این جدید هابل تصاویر کاملا bonkers

تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده تصاویر جدید از آشنا های سیاره ای سحابی با استفاده از دوربین های مختلف برای اولین ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 خرداد 1399
  • تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده تصاویر جدید از آشنا های سیاره ای سحابی با استفاده از دوربین های مختلف برای اولین بار.
  • نتیجه خیره کننده است نگاه اجمالی از هر دو NGC 7027 و پروانه سحابی NGC 6302 که هر دو در میان ستارگان مرگ است.
  • هابل مشاهده شده است این سحابی قبل از اما هرگز با این نوع از تصویربرداری ابزار و این دو از دقیق ترین تصاویر مربوطه سحابی تا کنون گرفته شده توسط آژانس های فضایی.

ما ستاره, خورشید, خیلی ویژه است. این به این دلیل ما اینجا هستیم و دانشمندان در حال کار سخت به باز کردن آن بسیاری از اسرار است. که می شود گفت این کمی خوب خسته کننده است. شاید خسته کننده نیست, اما آن را قطعا به عنوان جالب ستاره ها در یک جفت از عکس ها فقط منتشر شده توسط ناسا و آژانس فضایی اروپا. تصاویری که گرفته شده توسط تلسکوپ فضایی هابل نشان می دهد دو سیاره ای سحابی در میان برخی از فعالیت های بسیار جالب.

این سحابی, NGC 7027 و NGC 6302 (با نام مستعار پروانه سحابی به دلایل روشن) شروع و با مرگ ستاره. ستاره آروغ زدن خارج گاز و مواد با انرژی باور نکردنی, ایجاد, زرق و برق دار الگوهای زمانی که از دور و هابل گرفته شده و آنها را در تمام شکوه و عظمت خود را.

به عنوان رسمی هابل سایت توضیح می دهد که تلسکوپ فضایی هدف قرار داده هر دو از این سحابی اما این تصاویر منحصر به فرد هستند که در آنها به ضرب گلوله کشته شدند با این فضاپیما Wide Field Camera 3 با استفاده از "کامل آن طول موج محدوده است." به عنوان یک نتیجه, تصاویر ویژه دیدنی و جذاب و فوق العاده بالا در جزئیات. اما دقیقا همان چیزی هستند که ما در اینجا به دنبال?

محققان گمان می برند که در قلب هر یک سحابی شدند دو ستاره در حال چرخش در اطراف هر یک از دیگر. شواهد چنین مرکزی 'dynamic duo' می آید از اشکال عجیب و غریب از این nebulas. هر کدام از این باریکش گرد و خاکی کمر و قطبی لوب یا خروج و همچنین دیگر پیچیده تر الگوهای متقارن.

پس ما در واقع به دنبال در هنوز در حال مرگ باقی می ماند و از یک سیستم دو ستاره به جای یک عنوان در منظومه شمسی خود ما را. دانشمندان شناخته شده در مورد دودویی ستاره در حالی که برای در حال حاضر و آن را حس که این سیستم را تولید جلوه های منحصر به فرد هنگامی که یکی یا هر دو از ستاره ها شروع به از دست دادن آن "سرد" پس به صحبت می کنند.

پیشرو در تئوری برای این نسل از ساختار جمله در سحابی سیاره ای است که توده-از دست دادن ستاره یکی از دو ستاره در یک سیستم دوتایی. دو ستاره در مدار یک دیگر نزدیک به اندازه کافی که آنها در نهایت تعامل تولید گاز دیسک در اطراف یک یا هر دو ستاره. دیسک پس از آن راه اندازی جت که باد های قطبی به کارگردانی لوب outflowing گاز.

که بسیار باور نکردنی و ما فقط اتفاق می افتد به در سمت راست فاصله و نقطه سمت راست در زمان قادر به رعایت این دو سحابی تولید برخی واقعا خیره کننده آتش بازی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب