پزشکان ممکن است در بر داشت یک راه جدید برای پیش بینی و درمان شدید coronavirus موارد

آینده coronavirus درمان ممکن است شامل meds که افزایش تعداد سلول های T در خون است که قادر به خنثی کردن عوامل بی

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 خرداد 1399
  • آینده coronavirus درمان ممکن است شامل meds که افزایش تعداد سلول های T در خون است که قادر به خنثی کردن عوامل بیماری زا که آلوده بدن.
  • محققان از انگلستان کشف کردند که شدید COVID-19 موارد نشان می دهد بسیار پایین لنفوسیت تعداد بیش از حد انتظار است و می تواند یک نشانگر برای COVID-19 عوارض.
  • یک دادگاه است که به دنبال در این که آیا اينترلوکين 7 است که می تواند افزایش سلول T سطح می تواند کمک به بیماران دچار شدید نسخه COVID-19 بهبود می یابند.

اظهارات از کارشناسان از جمله این که دکتر Anthony Fauci که گفت: رمان coronavirus ممکن است هرگز به دور صدا هشدار دهنده, اما این کل داستان است. آنفلوآنزا هرگز نمی رفت و نمی خواهد ناپدید می شوند حتی اگر ما واکسن است که می تواند به طور موقت ایمنی. اما آنفولانزا بسیار قابل کنترل بیماری های عفونی. ما باید خطوط مختلف درمان است که کار و همه ما می دانیم که چگونه برای درمان علائم آن و زمانی که به دنبال توجه پزشکی. COVID-19 است که هنوز هم یک بیماری است که فاقد یک درمان استاندارد اگر چه پزشکان را آزمایش کرده اند انواع و اقسام روش های درمانی که از جمله برخی از امیدوار کننده واکسن نامزدها. دیگران در حال توسعه با نام تجاری جدید meds که به منظور جلوگیری از ویروس از تکرار و ارائه مختصری از دوره های ایمنی. این آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر است که می تواند به بهبود وضعیت COVID-19 بيمار با دادن یک دست کمک به سیستم ایمنی بدن خود را. آنتی بادی-پلاسمای غنی از COVID-19 بازماندگان ثابت این نوع از درمان با این نسخهها کار در موارد شدید.

در حال حاضر محققان از انگلستان ساخته اند یک کشف جدید مربوط به پاسخ ایمنی است که می تواند کمک به پزشکان پیش بینی که COVID-19 موارد بدتر خواهد شد. آن را حتی ممکن است آنها را ارائه می دهد یک راه برای درمان کسانی که در موارد شدید.

پزشکان درمان COVID-19 بيمار که توسعه عوارض تهدید کننده زندگی یافت می شود آنها را بسیار کم تعداد سلول های T. که سلول های ایمنی, همچنین شناخته شده به عنوان یک لنفوسیت T که مسئول پاکسازی عوامل بیماری زا مانند رمان coronavirus.

دیگر محققان دریافتند که سلول های T نقش مهمی در کشتار رمان coronavirus و برخی از بیماران ممکن است در حال حاضر دارای نوع سلول T است که می تواند پاسخ به این ویروس بلافاصله. که می تواند به علت یک عفونت قبلی با یکی از چهار دیگر شناخته شده بشر coronaviruses است که می تواند باعث سرماخوردگی شایع است.

دانشمندان از فرانسیس کریک موسسه کالج کینگ لندن و گای و سنت توماس " بیمارستان نگاه سلول های ایمنی در خون از 60 COVID-19 بيمار و سقوط T-cell count, BBC توضیح داد. در یک microliter (0.001 میلی لیتر) خون شما باید بین 2000 و 4000 T-سلول. اما این تعداد قطره به هر نقطه بین 200 و 1200 شدید COVID-19 موارد است.

مراقبت بحرانی مشاور در گای و سنت توماس " بیمارستان مانو Shankar-هری گفت که حدود 70 درصد از COVID-19 بيمار او را می بیند در بخش مراقبت های ویژه باید بین 400 و 800 لنفوسیت هر microliter از خون است. "هنگامی که آنها شروع به بهبود خود را در سطح لنفوسیت نیز شروع به رفتن به بالا," او گفت BBC.

این ظاهرا یک "سورپرایز بزرگ" با توجه به کریک موسسه پروفسور آدریان Hayday. T-سلول ها "در تلاش برای محافظت از ما, اما این ویروس به نظر می رسد به انجام چیزی است که کشیدن فرش از زیر آنها به دلیل تعداد آنها به طور چشمگیری کاهش یافته است."

"دلیل دقیق این اختلال – آچار در آثار T-cell سیستم است نه در همه برای ما روشن است." "این ویروس است که واقعا انجام کاری متمایز و تحقیقات آینده – که ما بلافاصله شروع خواهد شد – نیاز به پیدا کردن ساز است که توسط این ویروس است که با داشتن این اثرات است."

این کشف به محققان دو ایده های مفید برای مدیریت شدید COVID-19 موارد است. اول از همه آزمایش خون می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه نشانه های اولیه از آنچه بیماران ممکن است توسعه عوارض شديد. گذشته از این "اثر انگشت تست" برای سلول های T محققان را نیز مطالعه اثرات il 7 (IL-7) دارویی است که باید تقویت T-شماره همراه و امیدوارم بهبود زمان بازیابی.

اينترلوکين 7 تست شده بر روی گروه کوچکی از بیماران مبتلا به سپسيس و ثابت شده برای افزایش تولید سلول های T. در COVID-19 محاکمه بیماران مبتلا به کم تعداد لنفوسیت شده اند که در بخش های مراقبت برای بیش از سه ماه دریافت خواهد کرد مواد مخدر است. "ما امیدواریم که [زمانی که ما با افزایش تعداد سلول] عفونت های ویروسی می شود پاک Shankar-هری گفت. "به عنوان یک انتقادی مراقبت پزشک من نگاه پس از بیمارانی که بسیار مریض و غیر از مراقبت های حمایتی ما نمی هر گونه مستقیم درمان فعال علیه بیماری" او گفت:, و اضافه کرد که دادگاه بسیار دلگرم کننده برای پزشکان است.


اولین پاسخ دهندگان حمل و نقل بیمار در طول coronavirus بیماری همه گیر. منبع تصویر: دن Callister/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب