انگلستان quarantining آمریکا بازدید کنندگان – مگر اینکه شما یک غنی ستاره فیلم

  • آخرین coronavirus به روز رسانی خارج از انگلستان است که در حالی که بازدید کنندگان از بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه خود را برای 14 روز برای اطمینان از آنها ندارد و این ویروس در برخی از موارد استثنا برای این قانون اعلام شده است.
  • برخی از بازیگران هالیوود و فیلم خدمه در حال معاف از قرنطینه نیاز به افزایش به انگلستان صنعت فیلم.
  • انگلستان سیاستمداران که اعلام این خبر در توییتر بیش از آخر هفته بود به شدت انتقاد توسط کاربران توییتر در پاسخ کسی که شکایت کرده است که غنی بازیگران فیلم لزوما نیاز به یک دست کمک به سمت راست در حال حاضر.

انگلیسی سیاستمدار الیور Dowden در زمان به توییتر در روز یکشنبه به بیحوصلگی حرف زدن که انگلستان بود مفید به تصویب معافیت به آن قوانین الزامی است که بازدید کنندگان قرنطینه خود ارائه یک استثنا برای فیلم ستاره مانند تام کروز به طوری که فیلمسازان می توانند رزومه “ساخت بهترین فیلم های پرفروش دوباره.” معافیت تصویب شد چرا که به عنوان coronavirus همه گیر است و درنگ در انگلستان (و بیمار بیش از 286,000 مردم وجود دارد با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز) دولت تصمیم گرفت به نیاز به بازدید از برخی کشورها از جمله آمریکا به قرنطینه خود را برای 14 روز به مطمئن شوید که آنها coronavirus-رایگان.

استثنا به این قرنطینه قانون به عنوان Dowden توضیح داد که در توییتر بیش از آخر هفته در حال حاضر شامل غنی ستاره های هالیوود فیلم که ظاهرا غیر قابل نفوذ به ویروس.

جای تعجب نیست Dowden گرفتن بو داده در نظرات به این توییت:

در تمام احتمال البته وجود دارد که تیم قوی مراقبت های بهداشتی زیرساخت در اطراف فیلم ها و بازیگران مانند کروز چنین است که آن را نسبتا آسان برای آنها را به یک coronavirus آزمون قبل از ورود و منفی خود را coronavirus نتایج به عنوان آنها whisked به کشور است. صرفنظر آشکار پیگیری سوال که چرا نمی توانم نشان می دهد تا با نتایج منفی coronavirus آزمون بدون نیاز به قرنطینه خودم برای 14 روز در انگلستان ؟ — وجود دارد بزرگتر از واقعیت وحشتناک اپتیک از این حرکت.

“برای دیدن تام کروز گرفتن بیت o’work همه همان شما EFFING بالا” یک کاربر توییتر نوشت: در پاسخ.

و یکی دیگر: “Phew! تام کروز می تواند به فیلمبرداری! آنچه در مورد تئاتر??????!!!!!! @OliverDowden وجود دارد 1000s از هنرمندان در سالن شرکت بدون هیچ گونه چشم انداز بقا در حال حاضر! چه کار می کنی؟! بیا! #savethearts”

همانطور که شما می توانید از تصویر بالا Dowden (که همچنین انگلستان وزیر فرهنگ) در حال گفتگو در هفته گذشته با کروز در مورد چگونه به راه اندازی مجدد تولید در آینده ماموریت: غیر ممکن است ، “بزرگترین فیلم های پرفروش و high-end تلویزیون را نشان می دهد ساخته شده در بریتانیا” خوانده شده بیانیه ای از Dowden در انواع. “ما خلاقیت و تخصص و بسیار موفق مالیاتی برجسته برای ما روی صفحه نمایش صنایع بدان معنی است که ما در تقاضا: محل که در نوبت ارائه یک بازگشت بزرگ برای اقتصاد ما. ما می خواهیم این صنعت به گزاف گویی و معافیت اعداد کوچک ضروری بازیگران و خدمه از قرنطینه بخشی از ما ادامه تعهد به گرفتن دوربین های نورد با خیال راحت دوباره.”

در اینجا لیستی از کشورهایی که انگلستان در حال حاضر معافیت از آن قرنطینه قوانین برای تازه واردان ما باید آن را بدون گفتن نیست که در لیست). چه این به این معنی در میان چیزهای دیگر است که فیلمبرداری مجموعه را انتخاب کنید در ماموریت: غیر ممکن است 7 در لندن-منطقه برادران وارنر Studios Leavesden.

جدا از این, اخبار دولت بریتانیا روز یکشنبه اعلام کرد £1.57 میلیارد بسته نجات برای آن تلاش بخش هنر. اخبار توییتی توسط بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak:

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>