بانک خون ارائه می دهد رایگان coronavirus تست آنتی بادی برای اهدا کنندگان خون

ملی بانک خون ارائه شده است اهداکنندگان خون رایگان coronavirus آنتی بادی آزمایش. آزمون اطلاع رسانی خواهد شد اهد

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 خرداد 1399
  • ملی بانک خون ارائه شده است اهداکنندگان خون رایگان coronavirus آنتی بادی آزمایش.
  • آزمون اطلاع رسانی خواهد شد اهداکنندگان اگر آنها در معرض coronavirus در برخی از نقطه, حتی اگر آنها هرگز نشان داد هر گونه علائم.
  • خون با کروناویروس آنتی بادی است که برای تحقیقات استفاده می شود برای کمک به آمده تا با یک راه موثر COVID-19 درمان است.

در تلاش برای تشویق داوطلبان برای اهدای خون Vitalant — یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا توزیع خون به بیمارستان ها — گفت که آن شروع خواهد شد اطلاع رسانی به اهداکنندگان خون در صورتی که coronavirus آنتی بادی است. این آنتی بادی آزمون Vitalant است با استفاده از در حال حاضر توسط FDA تایید شده و کمک خواهد کرد که افراد تعیین اگر آنها در معرض coronavirus صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها تا کنون به نمایش گذاشته علائم.

انگیزه برای این برنامه این است که خون به صورت های مختلف اعمال جراحی و درمان طبی طرح است در تامین کوتاه مدت به دلیل خون درایو را به طور موثر بوده است در وقفه حساب COVID-19.

"در حالی که مثبت آنتی بادی آزمون به این معنا نیست که کسی که سیستم ایمنی بدن به COVID-19 آن معنا است که آنها ممکن است واجد شرایط برای اهدای نقاهت پلاسما در آینده و کمک به افراد مبتلا به بیماری" Vitalant بازاریابی افسر صخره Numark توضیح داد. "نقاهت پلاسما را می توان به طور مستقیم به بیماران در حال حاضر در حال مبارزه با COVID-19 برای کمک به افزایش توانایی خود را برای مبارزه با بیماری خود را."

در واقع Vitalant علاقه مند است در آزمایش خون برای coronavirus آنتی بادی دقیقا به دلیل آن می تواند کمک به دانشمندان و محققان آمده تا با طرح های موثر برای مبارزه با این ویروس.

شما ممکن است به یاد بیاورید که مایکروسافت چند هفته پیش راه اندازی یک برنامه برای کمک به مردم تعیین اگر آنها واجد شرایط برای اهدای پلاسما برای coronavirus پژوهش است. در یک پست وبلاگ برجسته مزایای تحصیل در خون با کروناویروس آنتی بادی مایکروسافت توضیح داد:

خوشبختانه به عنوان سیستم ایمنی بدن انسان می آموزد برای مبارزه با این بیماری و افراد بهبود می بینیم برخی بسیار امیدوار کننده راه است که مردم به طور طبیعی آنتی بادی های تولید شده است که در حال حاضر در نقاهت پلاسما را می توان به عنوان درمان برای دیگران. استفاده از نقاهت پلاسما یک روش قدمت آن به سال 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا و موثر بود اخیرا در طول شیوع سارس. امروز وجود دارد نصب شواهد بالینی است که پلاسمای جمع آوری شده از کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 را می توان برای درمان بیمار COVID-19 بيمار.

Vitalant شده است جمع آوری نقاهت پلاسما برای یک هفته اما برنامه جدید امیدوارم نتیجه در موج خون اهدا می کنند.

Vitalant یادداشت زیر را که افراد در یک موقعیت برای اهدای خون:

  • شما تا به حال علائم از یک آزمایشگاه-تشخیص داده شود و یا مشکوک به COVID-19 عفونت و تا به حال پس از آن منفی نازوفارنکس سواب نتیجه آزمون
  • شما زندگی کرده اند و یا در تماس نزدیک با افراد مبتلا و یا مشکوک به داشتن COVID-19 عفونت
  • شما در حال مراقبت های بهداشتی کارگران شده است که مراقبت از یک بیمار مبتلا یا مشکوک به داشتن COVID-19 و باید به طور مداوم قادر به استفاده از توصیه می شود تجهیزات حفاظت فردی (ماسک صورت لباس و دستکش)

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد الزامات واجد شرایط بودن برای اهدای بیش از اینجا.

RN می ایستد با یک ماسک محافظ صورت و سپر. منبع تصویر: Elaine تامپسون/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net