این صفحه 4a به طور خلاصه ذکر شده در وبلاگ گوگل

گوگل صفحه 4a مخفیگاه آنان را به سرانجام می رسند اوت 3 پس از تکرار تاخیر. پس از این تاریخ راه اندازی شده است ت

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
گوگل صفحه 4a مخفیگاه آنان را به سرانجام می رسند اوت 3 پس از تکرار تاخیر. پس از این تاریخ راه اندازی شده است تحت فشار قرار دادند به طوری که بسیاری از بار آن را کمی سخت به هر گونه گزارش در مورد راه اندازی آن به طور جدی. با این حال به نظر می رسد مانند leaker جان Prosser مناسب است در این زمان به عنوان تلفن به طور خلاصه به نظر می رسد در گوگل اسپانیا وبلاگ به عنوان خال خال توسط eagle-eyed Redditor.

پست گرفته شده است و به نظر می رسد بازاریابی faux pas. ظاهرا کسی آمار انتشار قبل از موعد مقرر و تصحیح اشتباه به زودی پس از آن. تصویر پست نشان می دهد هیچ چیز در مورد صفحه 4a.


اگر گوگل یک پست در مورد صفحه 4a آماده برای رفتن زندگی می کنند آن را تنها بدان معنی است که این گوشی در اطراف گوشه. Prosser می گوید که حتی نقد و بررسی واحد فرستاده شده اند و فشار تحریم تنظیم شده است. در این شرکت به ظاهر نمی تواند تجدید نظر در این تصمیم در حال حاضر.


در ماه ژوئن گزارش شد که گوگل تمایلی به کشتی صفحه 4a حتی اگر آن را آماده به دلیل شرایط بازار ، به نظر می رسد مانند همه گیر می ترسم این شرکت به تاخیر در تلفن.


در ضمن اپل و وان پلاس جلوتر رفت و خود را منتشر بودجه دستگاه های. بنابراین در این مورد هم که گوگل راه اندازی آن در اواسط ردیف گوشی بیش از حد.


مشخصات مورد انتظار شامل Snapdragon 730, 6GB RAM up to 128 GB از ذخیره سازی یک شبکه 5.81-اینچ پانچ-سوراخ نمایش تنهاست 12MP دوربین عقب یک 8MP selfie سنسور یک 3,080 میلی آمپر سلول فیزیکی حسگر اثر انگشت و پورت صوتی. گوشی قیمت خواهد شد احتمالا در شروع $349.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن