جریان گوگل جایگزین Google Plus ماه آینده

گوگل شبکه اجتماعی گوگل پلاس بود تعطیل در مارس 2019. در حال حاضر آن است که هنوز هم در دسترس برای G مجموعه مشتری

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 خرداد 1399
گوگل شبکه اجتماعی گوگل پلاس بود تعطیل در مارس 2019. در حال حاضر آن است که هنوز هم در دسترس برای G مجموعه مشتریان. ماه آینده آن خواهد شد گرفته شده توسط گوگل جریانات و متوقف به وجود داشته باشد برای خوب است.
گوگل پلاس هرگز واقعا در زمان خاموش و از این رو گوگل تصمیم به تبر آن را. این فرایند با سرعت بالا پس از یک آسیب پذیری امنیتی کشف شد.

به زودی پس از آن جریان رونمایی شد با هدف فعال کردن کارکنان برای برقراری ارتباط معنی داری با یکدیگر است.


در آن زمان راه اندازی به عنوان یک نسخه بتا است. The Verge گزارش می دهد که گوگل در حال حاضر آماده به رول آن را به همه G Suite کاربران است. هر ایمیل فرستاده شده توسط گوگل به G مجموعه مدیران آن خواهد شد به طور کلی در دسترس از جولای 6.


گوگل پلاس برای G مجموعه پست خواهد شد مهاجرت به جریان به طور خودکار. همه آدرس ها هدایت خواهد شد به جریان.


گوگل پلاس نامید?


در اصل جریان این است که گوگل پلاس برای G مجموعه جایگزینی. آن را دریافت کرده است یک جراحی کشیدن صورت و برخی از ویژگی های جدید است. رابط کاربری در حال حاضر شامل یک صفحه اصلی جریان که شما می توانید مرتب سازی بر اساس ترتیب زمانی و یا با ارتباط. مانند دیگر شبکه های اجتماعی سیستم عامل این اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری متن و عکس و لینک و نظر سنجی و همچنین مطالب از گوگل درایو.


مدیران همچنین قادر خواهد بود به متوسط, محتوا, اندازه گیری درگیری و کشف معنی بینش.


ارائه شده است که آنها اجازه خود G مجموعه مدیران همه G Suite کاربران هم اکنون می توانید دسترسی به جریان.


و در مورد شما بدانم جریان هیچ ربطی به با قبلی برنامه مجله ای به همین نام.


آن باقی مانده است دیده می شود اگر جریان را کرایه بهتر از گوگل پلاس و این که آیا آن را در واقع پیشرو به چیزی بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب