• لیست پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در سراسر عمده خدمات جریان در طول هفته گذشته خم به شدت بر روی عناوین جدید و نه چندان مورد علاقه های قدیمی که معمولا شامل در لیست.
 • لیست نشان می دهد از سرویسهایی مانند Netflix و آمازون و Hulu نشان دهنده آمریکایی ها تمایل برای فرار از واقعیات و سرگرمی برای متعادل جریان منفی از عناوین در حال حاضر.
 • لیست ما از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون می آید یک بار دیگر از این تیم در جریان, موتور جستجو, خدمات Reelgood.

من در مورد شما نمی دانم, اما جریان, سرگرمی یکی از معدود چیزهایی که نگه داشتن من عاقل در حال حاضر با توجه به نحوه افسرده دولت این کشور است — و مثل همیشه ما آخرین هفتگی مختصر و مفید از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در سراسر عمده جریان سیستم عامل نشان می دهد که میل به فرار از واقعیات است.

به این منظور از آن احتمالا نباید تعجب من این است که متحرک hijinks به تصویر کشیده در شنا بزرگسالان سریال Rick and Morty شد آنچه در جریان جذب طرفداران بیشتر بین 21-27 مه. که با توجه به این تیم در جریان, موتور جستجو, خدمات Reelgood که هر هفته سهام با BGR مختصر از آنچه در آن میلیون ها نفر از کاربران در حال مشاهده این بیشتر از طریق این سرویس در سراسر هر دو Netflix به عنوان به خوبی به عنوان دیگر عمده streamers.

Co-ایجاد شده توسط جامعه خالق Dan Harmon, Rick and Morty است sci-fi طنزهای پس از hijinks از دانشمند دیوانه ریک سانچز و نوه اش Morty اسمیت که ما می بینیم متناوب بین زندگی عادی و ماجراهای آنها به اشتراک بگذارید. نشان می دهد بخشی از کارتون شبکه “فیلم شنا” برنامه نویسی و چهارم فصل برای اولین بار در ماه نوامبر (و سرگرم کننده, واقعیت نشان می دهد ناشی از یک تقلید مسخره امیز فیلم ایده حقه بازی بازگشت به آینده).

من خیلی در من به لیست سازمان دیده بان در حال حاضر, اما واقعیت این است که هر کس حق دارد به این که آن را در بالای لیست ما در این هفته است و من تجدید سفارش من و اینکه آیا من باید سریع پیگیری این یکی به بالای لیست من.

برخی دیگر standouts به ذکر است این هفته در ضمن شامل هاجدید, سریال کمدی از دفتر showrunner Greg Daniels برای آمازون. اتمام مصاحبه ما با دانیلز در مورد نشان می دهد که خلاقانه reimagines تاثیر تکنولوژی بر آینده ما — و به طور خاص در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به ما و پس از ما می میرند. من هم فقط به پایان رسید فصل 3 از پس زندگیریک Gervais’ سری برای Netflix و دیگر بالا-مجری در این هفته لیست. این سری دارای یک تن از قلب و ارائه میانسال روزنامه نگار که در تلاش برای حرکت از مرگ همسرش.

در اینجا لیست کامل از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در سراسر عمده خدمات جریان برای 21-27 مه هر Reelgood:

 1. Rick and Morty
 2. بزرگ
 3. ها
 4. به شب
 5. پس از زندگی
 6. هرگز به من همیشه
 7. من می دانم که این بسیار درست است
 8. مرده به من
 9. قتل حوا
 10. Snowpiercer

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im