T-Mobile مشتریان دریافت تمدید Stadia Pro trial رایگان و دیگر قدرت پردازش و هدیه

این کشور سومین ارائه دهنده خدمات بی سیم بوده و عمدتا متمرکز این چند ماه گذشته در گسترش آن در حال حاضر گسترده

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
این کشور سومین ارائه دهنده خدمات بی سیم بوده و عمدتا متمرکز این چند ماه گذشته در گسترش آن در حال حاضر گسترده 5G شبکه و بهبود سرعت دانلود با کمک با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند طیف کمک به ظاهر معصوم "کیک لایه" اجرای استراتژی تا حدودی غفلت محبوب دیگر تبلیغات و کمپین های بازاریابی.
اما پس از چند فورا فراموش شدنی دسته از T-موبایل روز سه شنبه در مباحث و قدرت پردازش هفتگی وفاداری-پاداش برنامه بازگشت به کانون توجه امروز است. به طور معمول وجود دارد تعدادی از معاملات مختلف سرخابی مشتریان ادعا می توانید به سادگی با باز کردن فوق برنامه قبل از پایان روز اما بیشتر فوتی و فوری است که بدون شک منحصر به فرد توسعه یافته Stadia Pro trial رایگان.
پشتیبانی از لیست گوشی های هوشمند بسیار گسترده و در حال رشد پوشش همه چیز را از سامسونگ Galaxy S20 خانواده به S8 Note 8, گوگل, پیکسل 2 OnePlus 8 و 8 Pro و بازی فهرستی تنظیم شده است به رشد در آینده نزدیک به عنوان به خوبی. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که ارزش تلاش کردن به صورت رایگان (که آن را قطعا بیشتر است) شما باید تا 9 ژوئن در 4:59 p. m. و به صرفه جویی و از گرو در اوردن 3 ماه Stadia Pro تصویب در T-موبایل روز سه شنبه برنامه.
فراموش نکنید که برای استفاده از این عرضه promo code زمانی که ثبت نام جدید استادیوم طرفدار حساب ژوئن 16, و به طور طبیعی حتی نمی سعی کنید در اگر شما کاملا مشترک جدید. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم شما ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید برای لغو اشتراک خود را قبل از 90 روز اول بر روی پلت فرم هستند تا اگر شما نمی خواهید به طور خودکار شارژ $9.99 یک ماه پس از آن.

البته که نه تنها راه T-Mobile مشتریان می تواند پاداش وفاداری خود را این هفته رایگان 1-شب Redbox دیسک اجاره یک KiwiCo 1-ماه آموزش اشتراک در 50 درصد آن 40 درصد Reebok تخفیف و سنتی $0.10 کردن در هر گالن گاز شل همچنین در دسترس برای چند ساعت بعد. در نهایت اگر شما احساس خوش شانس شما می توانید وارد کنید یک روز CandyPrize مسابقات برای یک شانس برای برنده شدن یک قطعه از یک $15,000 استخر جایزه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب