ماه 'ناپدید شده' از 900 سال پیش و دانشمندان فقط نمیفهمد چرا

در ماه ناپدید شدن مرموز از آسمان در سال 1100 است فقط در حال حاضر یک توضیح توسط دانشمندان است. اعتقاد بر این ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 اردیبهشت 1399
  • در ماه ناپدید شدن مرموز از آسمان در سال 1100 است فقط در حال حاضر یک توضیح توسط دانشمندان است.
  • اعتقاد بر این است که فعالیت های آتشفشانی بر روی زمین پرتاب خاکستر به آسمان بالا و پنهان از نظر ماه.
  • محققان گمان می برند یک آتشفشان در ژاپن به عهده دارد.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمین ماه ثابت است. آن بالا می رود شب پس از شب و فرض کنید شما یک نظر آزاد توسط آب و یا جغرافیا, آن را سخت به از دست ندهید. بنابراین شما می توانید درک کنند که چرا در سال 1100 زمانی که ماه به نظر می رسد به ناپدید می شوند از آسمان مردم بودند و نه نگران. ماه عجیب و غریب عمل ناپدید شد مستند ناظران و دانشمندان ممکن است فقط نمیفهمد دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

در یک مطالعه جدید منتشر شده در علمی, گزارشمحققان پیشنهاد جالب توضیح برای اینکه چرا ماه به نظر می رسد به ناپدید می شوند و آنها فکر می کنم آتشفشانها بر روی زمین بودند به سرزنش.

یک شرح این رویداد نوشته شده در Anglo-Saxon حاصل کرونیکل رنگ یک تصویر شفاف از آنچه که ناظران را دیدم زمانی که آنها gazed skyward.

"در شب پنجم در ماه مه به نظر می رسد ماه درخشان روشن در شب و پس از آن با کمی و کمی آن نور کاهش یافته به طوری که به عنوان به زودی به عنوان شب آمد پس از آن بود به طور کامل خاموش withal که نه نور و نه گوی و نه هر چیزی در همه آن دیده می شد" حساب می خواند. "و پس از آن ادامه داد: تقریبا تا بعد و پس از آن به نظر می رسد درخشان و روشن است. همه شب بود و آسمان بسیار روشن و ستاره ها بیش از همه آسمانها درخشان بسیار روشن است."

ماه آن را به نظر می رسد به کسانی که مشاهده آن ناپدید شد و سپس دوباره قبل از اینکه چشم خود را در حالی که دور ستاره باقی مانده است روشن و روشنگر است. که قطعا یک پدیده عجیب و غریب اما محققان قادر به رسم یک لینک عجیب و غریب بین رویت و افزایش فعالیت های آتشفشانی تایید توسط ice core نمونه و درخت حلقه داده است.

این تیم اشاره می کند که مواد آتشفشانی سپرده است که باید حل و فصل بین سال 1108 و 1113 ترتيب در نمونه با اشاره به "فراموش شده" فعالیت های آتشفشانی است که ممکن است توضیح Moon ناگهانی ناپدید شدن. مواد شات skyward توسط یک فوران آتشفشانی می ماند در بالاترین نقطهء کشتی در سال تولید آنچه که به نام استراتوسفر آئروسل حجاب ساخته شده از ذرات کوچک است که باید پنهان کم نور نور ماه در حالی که اجازه می دهد روشن نور ستاره به نفوذ آن است.

این مطالعه همچنین شامل منابع باستان به حساب ضعیف محصول و بد آب و هوا که همچنین می تواند نسبت به خاکستر آتشفشانی در جو و حل و فصل از بقایای آتشفشانی در سراسر یک منطقه بزرگ است.

آن ناشناخته باقی می ماند دقیقا چه فوران آتشفشان, اما یکی از تیم های قوی در سوء ظن است که کوه Asama در آنچه که امروز مرکزی ژاپن ممکن است یکی از مجرمان. آن را نیز ممکن است وجود چندین مستند نشده فوران در بیش از یک مکان اما هیئت منصفه هنوز در آن جزئیات خاص.

منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب