فوق العاده از ویژگی های بسته بندی شده Xiaomi Mi Band 5 رسمی می رود در یک دیوانه قیمت پایین

هنگامی که شما فکر می کنید اپل بزرگترین رقبا در پر رونق پوشیدنی صنعت نام اول به ذهن می آیند احتمالا Samsung, Huawei و Fitbit. اما در واقع وجود دارد یک شرکت است که به طور مداوم گرفتها فروش تعداد سه فوق tech غول و (ترسو) به رقبا اپل تاج و تخت.

ما در حال صحبت کردن البته در مورد Xiaomi که حتی فروش تمام عیار smartwatches (حداقل نه خود را تحت نام و نام خانوادگی) به جای تمرکز بر کم حاشیه انتقالها فعالیت. اگر شما تعجب کنید که چگونه کم, پاسخ فوق العاده به طوری که سال گذشته Mi Band 4 ساخته شده داخلی آن تجاری برای اولین بار در خشن معادل 25 دلار و بالا و آن را باور یا نه همان می رود برای نام تجاری جدید Xiaomi Mi Band 5.
همانطور که با قبلی Mi Band نسل وجود دارد هیچ کلمه ای بین المللی در دسترس بودن در لحظه و اگر چه یک مقام رسمی آمریکا از آزادی این است که نه به طور کامل از سوال شما ممکن است بخواهید به امید خود را دریافت. بدیهی است که اگر Mi Band 5 آمده بودند تا به ما قیمت آن نقطه بدون شک افزایش نیز هست.

پس از همه, این است که رنگارنگ و نسبتا شیک باند تناسب اندام شما دنبال آن هستید در اینجا است که ورزش زیادی 1.1 اینچ صفحه نمایش AMOLED با رزولوشن 294 x 126 پیکسل. که باعث می شود فوق العاده مقرون به صرفه بد پسر بزرگتر و واضح تر نسبت به, می گویند 130 دلار Garmin Vivosmart 4 و درست مانند آن به طور قابل توجهی گران غربی رقیب Xiaomi Mi Band 5 می آید با یک ساخته شده در نمایشگر ضربان قلب, خواب ردیابی قابلیت ضد آب طراحی و ستارگان عمر باتری.

در واقع Xiaomi سیاهی و حتی بالاتر باتری استقامتی امتیاز از 14 روز نسبت به امثال Vivosmart 4 است که فقط گفت به گذشته “تا 7 روز” در یک شارژ. Mi Band 5 همچنین می توانید در کار های مختلف 11 “ورزش حرفه ای حالت” برای پیگیری داده که مهم ترین برای هر فعالیت در حالی که حتی غذا به بالقوه زنان استفاده کنندگان با مجموعه ای از “سلامت زنان ابزار” است که شامل چرخه قاعدگی و تخمک گذاری و نظارت است.

فوق العاده به اندازه کافی Xiaomi Mi Band 5 راهنمایی مقیاس در دوام 12 گرم یا خیلی لطف نیست-بسیار-بیمه بدنه پلاستیکی حمل و نقل در کنار TPU (ترموپلاستیک پلی اورتان) بند با پوشش در swanky رنگ از انتخاب شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>