Huawei Mate 40 5G در برنامه برای Q4 سال 2020 راه اندازی; فروش بزرگ هدف مجموعه

تحریم معرفی شده توسط ایالات متحده در سال 2019 به شدت تحت تاثیر Huawei Mate 30 و P40 نسخه از نرم افزار دیدگاه.

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 خرداد 1399
تحریم معرفی شده توسط ایالات متحده در سال 2019 به شدت تحت تاثیر Huawei Mate 30 و P40 نسخه از نرم افزار دیدگاه. بیشتر از تحریم است که می تواند بر تراشه عرضه معرفی شدند ماه گذشته اما برنامه های آینده در حال حاضر بدون تغییر باقی می ماند.

Huawei می خواهد به کشتی 8 میلیون Mate 40 واحد در Q4 سال 2020


یک leaker در Weibo (از طریق GSMArena) ادعای هواوی است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای انتشار گل سرسبد Huawei Mate سری 40 در سه ماهه چهارم سال 2020 است. این خبر به خودی خود در حال حاضر انتظار می رود در برخی از نقطه در ماه اکتبر.که کمی پشت Mate 30 معرفی برنامه – آن رونمایی شد در سپتامبر سال 2019 – اما در نهایت خطوط با قبلی-gen Mate سری اطلاعیه ها.

با کمی تاخیر در این سال به احتمال زیاد کمتر به انجام با تراشه مسائل مربوط به عرضه و بیشتر به COVID-19 بیماری همه گیر. اگر چه Huawei باقی مانده تا حد زیادی تحت تاثیر برخی از موانع با توجه به این مستند در چین اجتناب ناپذیر است.

همان tipster معتقد است این شرکت چینی است که به دنبال به کشتی حدود 8 میلیون Huawei Mate 40 و 40 Pro واحد تا پایان سال است. با توجه به ادامه تحریم است که محدود به استفاده از گوگل و نرم افزار هر چند اکثریت قریب به اتفاق از این فروش در حال انتظار در داخل چین است.

Huawei همچنان به ساخت تا اکوسیستم خود را در اطراف محور برنامه گالری فروشگاه app اما هنوز راه طولانی پیش رو و قبل از آن می توانید بازی بازی فروشگاه تجربه و رقابت در سطح آن استفاده می شود به در اروپا است.

به عنوان برای مشخصات چند جزئیات در دسترس هستند در حال حاضر. اما Mate سری 40 است که تا حد زیادی انتظار می رود به ویژگی های Kirin 1020 چیپ ساخته شده بر اساس جدید 5 نانومتری فرایند تولید است که باید آن را یکی از سریع ترین تراشه در بازار است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب