آخرین Xiaomi ثبت اختراع امکانات چرخاندن دوربین عکاسی از خود

به عنوان نخستين 91Mobiles Xiaomi آخرین ثبت اختراع دارای یک پیچ و تاب و به معنای واقعی کلمه. بالای این گ

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 اردیبهشت 1399

به عنوان نخستين 91Mobiles Xiaomi آخرین ثبت اختراع دارای یک پیچ و تاب و به معنای واقعی کلمه. بالای این گوشی از جمله صفحه نمایش و دوربین عقب را تلنگر به صورت افقی در سراسر به عنوان یک دوربین عکاسی از خود. بنابراین یک ماژول دوربین طول می کشد در نقش هر دو به عقب و جلو رو خلق کرده نافی نیاز به یک لنز جداگانه در جلو و در حالت ایده آل به حداقل رساندن ناهنجاری.
این یک مفهوم منحصر به فرد است که مشابه اما گسسته از حاشیه مربوط به مفاهیم مانند ایسوس Zenfone 6 یا Xiaomi خود جزئی برابر حق ثبت اختراع. این است که آشکارا بسیار متفاوت از foldable نمایش که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک به عنوان ماژول دوربین به طور بالقوه می تواند چرخش آزادانه در اطراف تلفن.

بر اساس شامل عکس های گوشی, نرم افزار است که به احتمال زیاد برای انطباق با نسبت ابعاد به منظور نمایش همه چیز را به درستی صرف نظر از دوربین جهت گیری. بدون در نظر گرفتن طراحی خواهد شد و در صورت مشکل یکپارچه یکپارچه سازی دو نمایش به یک به منظور جلوگیری از بی ربط تجربه بسیاری از قبلی دو صفحه نمایش دستگاه.

این آخرین خلاق سرمایه گذاری یکی دیگر از پتانسیل مسیر به سمت گودی-آینده رایگان. همیشه در حال گسترش صفحه نمایش led به همه جا شکاف بزرگ که شروع به ساخت راه برای سوراخ پانچ طرح های pop-up دوربین و گریزان زیر نمایش selfie اهمیت. در حالی که بسیاری از و یا بسیاری از این ایده ها به دور از ثمر Xiaomi جدیدترین ثبت اختراع باز می شود یک مسیر جدید در مسابقه برای گوشی های هوشمند نوآوری است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن