اولین coronavirus واکسن فقط تایید شده برای استفاده در یک کشور

یک coronavirus کانديد واکسن نشان داد که وعده در مراحل اولیه آزمایش های بالینی تایید شده برای استفاده با چین ،

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 تیر 1399
  • یک coronavirus کانديد واکسن نشان داد که وعده در مراحل اولیه آزمایش های بالینی تایید شده برای استفاده با چین ،
  • Ad5-nCoV یکی از چین واکسن نامزدهای تایید شده برای آزمایش های انسانی که پاک فاز 1 و 2 کارآزمایی بالینی قبل از دریافت اورژانس تایید برای استفاده در پرسنل نظامی است.
  • این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد این دارو و اینکه آیا نظامی واکسیناسیون خواهد بود اجباری یا اختیاری.

یک گزارش گفت: چند روز پیش که کانديد واکسن از چین ملی Biotec گروه (CNBG) بود که ارائه شده به کارکنان دولت در سفر خارج از کشور. برنامه گسترش یافت به کارگران زندگی در پکن پس از مقامات کشف شیوع جدید در پایتخت. CNBG متعدد تجربی coronavirus واکسن نامزدها و حداقل یکی از مواد مخدر پاک فاز 2 از آزمایشات انسانی با موفقیت. اما شرکت های چینی باید چندین واکسن نامزدها برای COVID-19 در تست های پیشرفته و یک گزارش جدید نشان می دهد که متفاوت با مواد مخدر دریافت کرده است موافقت برای استفاده نظامی. این به نظر می رسد برای اولین بار coronavirus واکسن ساخته شود به طور گسترده ای در دسترس به یک بخش از جمعیت قبل از اتمام فاز 3 محاکمات است.

این Ad5-nCoV کانديد واکسن به نظر می رسد در گزارش در اواسط ماه مه هنگامی که CanSino انتشار نتایج فاز 1 تست. این دارو در حال حاضر مورد تایید مورد استفاده قرار گیرد توسط چین ، Ad5-nCoV توسعه داده شده توسط ارتش پژوهش واحد و CanSino بیولوژیک با توجه به انتخاب. این دارو به اثبات رسانده امن و نشان داد برخی از اثر در مطالعات بالینی با توجه به شرکت. فاز 1 و 2 از داروی آزمایشی در حال حاضر تکمیل شده است.

Ad5-nCoV یکی از چین هشت واکسن نامزدهای تایید شده برای آزمایش های انسانی در چین و خارج از کشور و همچنین مورد تایید برای تست در کانادا. در حال حاضر چین مرکزی نظامی کمیسیون را تایید کرده است استفاده از مواد مخدر توسط ارتش در ماه ژوئن 25th, برای یک سال. "این Ad5-nCoV در حال حاضر محدود به استفاده های نظامی تنها, و استفاده از آن را نمی تواند به گسترش گسترده تر واکسیناسیون محدوده بدون تصویب تدارکات و پشتیبانی اداره" CanSino گفت.

این شرکت آشکار نیست به ایسنا که آیا تلقیح واکسن نامزد اجباری است یا اختیاری, با استناد به اسرار تجاری. همچنین معلوم نیست چه ظرفیت تولید CanSino برای تجربی مواد مخدر است.

مقامات چینی گفته اید این کشور است با توجه به استفاده از واکسن نامزدها تا پایان سال و حتی قبل از نتایج نهایی آزمایشات بالینی آماده هستند. فاز 3 آزمایش باید شامل هزاران نفر از داوطلبان, اما چین به اندازه کافی ندارد COVID-19 بيمار و ناقل به مطالعه اثربخشی واکسن. مانند CanSino را داروی آزمایشی دیگر نامزد خواهد شد تست شده در خارج از کشور.

بسیاری از سازندگان واکسن است که در تست های پیشرفته در ایالات متحده و کشورهای دیگر گفت: داروهای خود را ممکن است آماده شدن برای شرایط اضطراری با استفاده از این پاییز یا زمستان. اما آنها را برای تکمیل فاز 3 آزمایشات قبل از هر نامزد خواهد بود تایید شده است. توجه داشته باشید تحلیلگران انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب اولین COVID-19 واکسن پیش از انتخابات ماه نوامبر.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن