داروی ضد سرطان که مشغول به کار در Zika و ابولا ممکن است توقف coronavirus

Coronavirus گزینه های درمان می تواند شامل یک داروی ضد سرطان است که نشان داد فعالیت های ضد ویروس در برابر Zika

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 خرداد 1399
  • Coronavirus گزینه های درمان می تواند شامل یک داروی ضد سرطان است که نشان داد فعالیت های ضد ویروس در برابر Zika و ابولا.
  • BerGenBio را bemcentinib در حال حاضر در فاز 2 مطالعات بالینی در انگلستان است. اگر موثر این دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد در COVID-19 درمان در آینده است.
  • این پتانسیل coronavirus درمان می آید به عنوان یکی از یک روز قرص است که می تواند به متوقف کردن ویروس از وارد شدن به سلول ها و جلوگیری از عفونت از غیرفعال کردن مهم پاسخ ایمنی است.

ما همه امیدوار است که واکسن خواهد داشت برای مبارزه با رمان coronavirus و جلوگیری از این بیماری از آلوده کردن بیشتر مردم در سال به آمده است. اما واکسن ممکن است کار نمی کند و به همین دلیل ما در حال قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد خرید. بیش از 100 آزمایشگاه در حال آزمایش واکسن نامزدها از جمله یک تعداد انگشت شماری از تیم های است که باید درباره آزمایش های انسانی با نتایج امیدوار کننده. اما پزشکان نیز در حال توسعه جدید COVID-19 درمان است که یا تکیه بر meds استفاده می شود برای درمان بیماری های دیگر و یا با نام تجاری جدید آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر.

یکی از این مواد مخدر است remdesivir که تصور می شد برای درمان ابولا اما نشان داد وعده در COVID-19 درمانی است. محققان از بریتانیا و نروژ مختلف ضد ویروسی در ذهن است که نشان داد نتایج امیدوار کننده ای در برابر Zika و ابولا در آزمایشگاه تست و که در حال حاضر سعی در coronavirus بیماران در یک کارآزمایی بالینی در انگلستان است.

BerGenBio با دفاتر در برگن, نروژ و آکسفورد انگلستان توسط یک شرکت زیست فناوری است که در استخدام فقط 38 نفر. آنها توسعه یک دارو به نام bemcentinib که در حال حاضر به فاز 2 از آزمایش های بالینی. این شرکت اعلام کرد که bemcentinib انتخاب شده بود که سریع ردیابی به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان از طریق توافق پلت فرم کوتاه برای تسریع COVID-19 تحقیق و توسعه است.

این مطالعه شامل 60 COVID-19 بيمار که دریافت bemcentinib ترکیب و 60 بيمار خواهد شد که مراقبت استاندارد در سراسر شش بریتانیا NHS بیمارستان.

این دارو یک "هنگامی که در روز دهان بسیار گزینشی و مهار کننده قوی AXL کیناز" این شرکت توضیح داد که در اواخر ماه آوریل زمانی که کارآزمایی بالینی اعلام شد. این دارو می تواند نقش کلیدی در درمان سرطان "ایمنی بدن جلوگیری از فرار مواد مخدر مقاومت و متاستاز در انواع سرطان محاکمه" در علاوه بر این به کار در برابر ابولا و Zika در بالینی.

این دارو مهار AXL کیناز فعالیت های بلوک ویروس از ورود به سلول و افزایش ضد ویروسی نوع اینترفرون پاسخ. اینترفرون یک کلید مکانیسم دخیل در ایمنی است که می تواند کاهش سرعت تکثیر ویروس در سلول است. مطالعات اخیر توضیح است که این رمان coronavirus می تواند مانع از سلول ژن اینترفرون و جلوگیری از انتشار این ماده است. به طور جداگانه محققان از هنگ کنگ را با استفاده از اینترفرون در موثر سه گانه-دسته کوچک موسیقی جاز مواد مخدر در COVID-19 درمانی است. محققان دانشگاه استنفورد در حال نگاه کردن به یک نوع متفاوت از اینترفرون برای coronavirus درمان است.

"با مهار اکسل با مواد مخدر, شما جلوگیری از ویروسی شدن به همراه" BerGenBio مدیر عامل ریچارد گادفری گفت: ABC News. "و شما نیز مانع از غیر فعال کردن این پاسخ ایمنی ضد ویروسی که حیاتی برای بدن ما برای پاک کردن عفونت ... پس از آن دو مکانیسم عمل که این ویروس می رسد. که واقعا مهم است."

مدیر عامل شرکت هشدار داد که این دارو نخواهد بود "قرص سحر و جادو" است که می تواند در درمان این بیماری که بسیار نادر است برای هر بیماری است. "به طور معمول آن را ترکیبی از مواد مخدر که آیا این مکمل مکانیسم یا مکانیسم های حمایت دیگر. بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن ترکیبات نوظهور و ما در حال حاضر در حال دیدن کسانی که trialed," او گفت:.

گادفری گفت: او دارای امید بالا برای مواد مخدر بدون افشای هر گونه اطلاعات در مورد اثر بخشی آن. همانطور که با دیگر روش های درمانی که به سرعت ردیابی برای آزمایش های بالینی واکسن شامل ما باید صبر کنید قبل از اینکه ما معنی دار داده.


کارگران بهداشت و درمان نزدیک شدن به یک بیمارستان NHS در لندن است. منبع تصویر: ریک Findler/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن