فدرال رزرو در واقع فقط گفت coronavirus دارای پیچ اقتصاد برای سال

دولت فدرال هنوز نشده نهایی جدید کروناویروس طرح محرک اقتصادی در این نقطه, اما فدرال رزرو روز چهارشنبه در یک مور

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 خرداد 1399
  • دولت فدرال هنوز نشده نهایی جدید کروناویروس طرح محرک اقتصادی در این نقطه, اما فدرال رزرو روز چهارشنبه در یک مورد که آن را نمی ممکن است یک انتخاب به زودی.
  • رئیس فدرال جروم پاول به خبرنگاران گفت: بانک مرکزی آماده است تا در ادامه آن مسیر فعلی تا زمانی که اقتصاد بهبود است.
  • این بدان معناست که نرخ بهره ممکن است اقامت نزدیک به صفر برای حداقل چند سال.

Coronavirus همه گیر است و بازیگران سایه طولانی بیش از اقتصاد ایالات متحده مانند برخی دیگر از بحران برای بیش از یک نسل خرد کردن کسب و کار تقاضا و پرتاب ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از کار یک بحران ساخته شده است که بدتر از این واقعیت است که ما نمی هر گونه ایده در زمانی که به پایان خواهد رسید.

همین دلیل است که ما دیده ایم دولت فدرال مارشال منابع آن به تصویب متعدد coronavirus محرک قصد دارد از جمله $1,200 پرداخت های مستقیم ارسال به افراد (یا $2,400 برای زن و شوهر). که یک بار پرداخت تنها تا کنون می رود, اگر چه, و با مقیاس بیکاری و ویرانی اقتصادی که آنچه در آن است در کشور در حال حاضر بسیاری از مردم شروع به تعجب می کنم زمانی که قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را شروع جدید کروناویروس بسته محرک (اگر آنها حتی در تمام). در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در ضمن فدرال رزرو به ما یک سیگنال است که اقتصاد در حال رفتن به ماندن بد برای مدت طولانی دولت فدرال ممکن است هیچ چاره ای جز به سعی کنید چیزی دیگری محرک عاقلانه به زودی.

هر سی ان ان, تغذیه, رئیس جروم پاول به خبرنگاران گفت که این کشور در بانک مرکزی آماده شده است برای حفظ آن دوره در حال حاضر تا زمانی که اقتصاد به حالت عادی بازگشت (تا زمانی که آن را "اب و هوای اخیر, حوادث" این است که چگونه او آن را قرار داده). در امتداد آن خطوط خودی که از نزدیک دنبال فدرال رزرو اقدامات می گویند این به این معنی نرخ بهره احتمالا اقامت مسخره کم برای حداقل چند سال — تا سال 2022 و شاید حتی فراتر از آن.

"ما در حال فکر کردن در مورد افزایش نرخ — ما حتی فکر کردن در مورد فکر کردن در مورد بالا بردن نرخ" پاول گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی.

در اینجا یکی از دلایلی که چرا. نگاهی به مشاغل تصویر به تنهایی. در حال حاضر فدرال رزرو است و پیش بینی نرخ بیکاری برای پاییز از ترسناک بالا از 13.3% در ماه مه به 9.3% در ماه دسامبر (که هنوز هم دو برابر 3.5 درصد نرخ بیکاری ما تا به حال در مه). پاول گفت: در یکی دیگر از نقطه در طول کنفرانس مطبوعاتی امروز که میلیون ها نفر از مردم نمی خواهد کار خود را به عقب و نه تنها که اما "وجود دارد ممکن است کار را برای آنها برای برخی از زمان."

زمانی که بدترین شیوع کروناویروس آغاز شده اتفاق می افتند در آمریکا در ماه مارس فدرال رزرو نرخ بهره را نزدیک به صفر است. پس از آن بانک مرکزی نیز سازی میلیاردها دلار به سمت کسب و کار و همچنین به عنوان ایالتی و محلی. اما پاول فکر می کند بیشتر خواهد شد نیاز به انجام شود — که دوباره یک مورد قوی برای دولت فدرال به فشار از طریق حداقل یک coronavirus بسته محرک.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب