آیفون 12 شروع قیمت ظاهرا خواهد بود حتی کمتر از $649

این آیفون 12 سری شامل پنج - نه چهار مدل های, گزارش, یک وب سایت چینی با استناد به تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
این آیفون 12 سری شامل پنج - نه چهار مدل های, گزارش, یک وب سایت چینی با استناد به تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس (از طریق Tom's Guide).

تا این نقطه, ترین, گزارش, گفته بود, آیفون, 12 خواهد آمد در چهار مدل: ورود به سطح 5.4 اینچ مدل دو 6.1 اینچی نسخه و 6.7 اینچ مدل. پایه 5.4 اینچ مدل را به احتمال زیاد برای $649 ساخت آن را بیشتر مقرون به صرفه نسبت به سال گذشته آی فون 11 که شروع می شود در $699. هر شایعات آیفون استاندارد 12 را A14 مصنوعی در داخل خواهد بود 5G-آماده و با یک صفحه نمایش OLED.


در حالی که این فوق العاده است که گوشی قیمت ظاهرا گرفتن با وجود کاهش قابل توجهی در ارتقاء این امر بدیهی است که هنوز هم گران قیمت تلقی می شود توسط بسیاری از مصرف کنندگان است. بیشتر به طور خاص مردم در کشورهایی که شبکه های 5G را دارند زندگی می کنند و در عین حال ممکن است مایل به پرداخت حق بیمه برای نسل بعدی تلفن همراه اتصال. و ظاهر این است دلیل که چرا اپل همچنین دارای یک پنجم مدل در خط لوله.


هر ایوس پنجم مدل تنها ارائه 4G اتصال. آن را قادر خواهد ساخت اپل به هدف قرار دادن مخاطبان است که نمی خواهند یک 5G تلفن نشده است. و اگر درست است این نوع 4G به پایان خواهد رسید که بر پایه آی فون 12 مدل و منطق این سری خواهد شروع به در قیمت حتی پایین تر.


به عنوان به چگونه آی فون 4G 12 متفاوت خواهد بود از ورود به سطح 5G مدل باقی مانده است دیده می شود. به لحاظ نظری و نه از جمله 5G به تنهایی باید به اندازه کافی به آی فون 4G 12 مقرون به صرفه تر از پایه 5G مدل.


در غیر این صورت اگر اپل قطع گوشه و کنار آن خواهد بود veering به SE دسته. توجه داشته باشید که در آن همچنین ممکن است که این مدل 4G است که در واقع شایعه آیفون SE Plus.


البته در این مرحله اینها صرفا گمانه زنی است و تا زمانی که اطلاعات بیشتر نازل شده است, آن را سخت به می گویند خیلی در مورد این شایعه 4G مدل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب