• FDA توصیه می کند که 55 ضد عفونی کننده دست مارک های حاوی متانول, همچنین شناخته شده به عنوان الکل چوب.
 • متانول سمی است و می تواند باعث عوارض شديد در هنگام جذب از جمله دائمی کوری.
 • هنگام خرید ضد عفونی کننده دست مطمئن شوید که این محصول حداقل 60% اتیل الکل.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده رفت و برگشت به کشور بازگشت در اواسط ماه مارس وجود دارد اجرا بر روی اقلام اساسی مانند حوله کاغذی و کاغذ توالت. به دلایلی که حتی به مبارزه طلبیده توضیح در زمانی که مردم شروع به رفتار به عنوان اگر یک زامبی کتاب مکاشفات یوحنا بر ما بود و است که منابع اولیه به زودی در تامین کوتاه مدت. این در اصل یک کتاب درسی تعریف غلط وحشت.

یک مورد بود که به حق در تامین کوتاه مدت, اما, شد, ضد عفونی کننده دست. به خصوص با آژانس های بهداشت و برجسته مقامات بهداشتی مانند دکتر Anthony Fauci تاکید بر اهمیت شستن دست یکی چند بار در روز, مردم شروع به جمع اوری ضد عفونی کننده دست بطری. در برخی از مناطق, ضد عفونی کننده دست تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن برای هفته ها در پایان.

این روزها عرضه ضد عفونی کننده دست کرده است. هنوز هم نه همه دست عفونی برابر خلق شده اند و FDA به تازگی لیست ده ها تن از برندها که در واقع می تواند خطرناک به افراد با توجه به حضور متانول (الکل چوب) ماده ای است که می تواند سمی برای انسان وقتی از طریق پوست جذب می شود.

جذب مقدار زیادی از متانول از طریق پوست می تواند هر تعداد از مشکلات جدی سلامت از جمله دائمی کوری تشنج و استفراغ. شده اند وجود دارد حتی اخیر موارد که در آن افراد با استفاده از دست عفونی با متانول فوت کرده اند.

FDA یادداشت:

مصرف کنندگان که در معرض ضد عفونی کننده دست حاوی متانول باید به دنبال درمان فوری بسیار مهم است که به صورت بالقوه برگشت از اثرات سمی مسمومیت با متانول. قابل توجهی متانول قرار گرفتن در معرض می تواند منجر به تهوع, استفراغ, سردرد و تاری دید و کوری دائمی تشنج اغما و آسیب دائمی به سیستم عصبی و یا مرگ. اگر چه همه افراد با استفاده از این محصولات در دست خود در معرض خطر هستند کودکان جوان که به طور تصادفی به مصرف این محصولات و نوجوانان و بزرگسالان که نوشیدن این محصولات به عنوان یک الکل (اتانول) جایگزین هستند بیشتر در معرض خطر مسمومیت با متانول.

در اوایل این هفته FDA شناسایی پنج ضد عفونی کننده دست مارک های که حاوی متانول یک لیست است که شامل موارد زیر است:

 • Grupo Insoma را ژل ضد عفونی کننده دست بدون بو الکل 70 ٪
 • Transliquid فن آوری های’ عارف سپر حفاظت ضد عفونی کننده دست
 • Soluciones Cosmeticas’ Bersih ژل ضد عفونی کننده دست با رایحه رایگان
 • Soluciones Cosmeticas ضد عفونی کننده الکل 70 درصد محلول موضعی ضد عفونی کننده دست
 • Tropicosmeticos’ Britz ضد عفونی کننده دست اتیل الکل 70%

اگر شما هر یک از موارد فوق در اختیار شما خواهد بود به خوبی توصیه به پرتاب آنها را دور بلافاصله. و اگر شما با استفاده از هر یک از موارد فوق FDA نشان می دهد شما به دنبال توجه پزشکی.

FDA اولین هشدار از ضد عفونی کننده دست با متانول در اواخر ماه ژوئن و لیست متخلف محصولات به طور پیوسته رشد کرده و پس از آن. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر دیگر ضد عفونی کننده دست برندها به هدایت روشن شامل محصولات زیر از Eskbiochem:

 • همه تمیز و ضد عفونی کننده دست
 • Esk Biochem ضد عفونی کننده دست
 • CleanCare NoGerm پیشرفته ضد عفونی کننده دست 75 درصد الکل
 • Lavar 70 ژل ضد عفونی کننده دست
 • خوب ژل ضد باکتری ژل ضد عفونی کننده دست
 • CleanCare NoGerm پیشرفته ضد عفونی کننده دست 80% الکل
 • CleanCare NoGerm پیشرفته ضد عفونی کننده دست 75 درصد الکل
 • CleanCare NoGerm پیشرفته ضد عفونی کننده دست 80% الکل
 • Saniderm پیشرفته ضد عفونی کننده دست

و فقط این هفته FDA اضافه شده بیش از دو دوجین اضافی ضد عفونی کننده دست برندها برای جلوگیری از. تقریبا همه از مارک های تولید شده در مکزیک است که در حالت ایده آل باید آنها را آسان برای شناسایی. در مجموع FDA در بر داشت مسائل با 55 ضد عفونی کننده دست علامت های تجاری.

برخی از اضافات جدید به FDA لیست شامل Blumen مسنجر پیشرفته ضد عفونی کننده دست, Hello Kitty توسط Sanrio ضد عفونی کننده دست مطمئن فوری دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست Agavespa محصولات مراقبت از پوست. یک لیست کامل از متخلف محصولات را می توان در اینجا مشاهده در وب سایت FDA.

اگر شما می خواهید به هدایت روشنی از دست عفونی در دسترس نباشد که قطعا یک گزینه است. هر FDA دستورالعمل های افراد می تواند فقط به عنوان به راحتی شستن دست های خود را کاملا با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه در یک زمان. و اگر شما نیاز به ضد عفونی کننده دست برای موارد زمانی که شستن دست های خود را نمی, یک گزینه مطمئن شوید که برای دریافت یک الکل بر اساس محصول با حداقل 60% اتیل الکل.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de