سونی شایعه به فاش کردن PS5 تاریخ انتشار, قیمت و preorder جزئیات به عنوان اوایل هفته آینده

این PS5 تاریخ انتشار, قیمت و preorder اطلاعات آشکار خواهد شد فقط در چند روز دو منبع جداگانه نشان می دهد. یک تح

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 تیر 1399
  • این PS5 تاریخ انتشار, قیمت و preorder اطلاعات آشکار خواهد شد فقط در چند روز دو منبع جداگانه نشان می دهد.
  • یک تحلیلگر ارائه یک ادعا برچسب قیمت و تاریخ انتشار برای کنسول PS5 و همچنین به عنوان داده های مشابه برای ایکس باکس سری X.
  • های مختلف leaker پیشنهاد کرد که preorders هستند قریب الوقوع بدون ارائه تاریخ های واقعی یا قیمت گذاری اطلاعات.

سونی و مایکروسافت را نشان داد تقریبا همه چیز وجود دارد که در مورد این 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X بود به جز جزئیات طرفداران می خواهم ترین. ما دیده ایم مقدار زیادی از پچ پچ در مورد PS5 و Xbox سری X قیمت و تاریخ انتشار اما مقامات از هر دو شرکت خودداری از افشای هر گونه جزئیات.

کنسول راه اندازی خواهد شد در این فصل تعطیلات سونی و مایکروسافت در حفظ و گفتن به طرفداران. هر دو شرکت در حال آگاه باشید که رمان coronavirus همه گیر خواهد صدمه دیده است فروش. مایکروسافت گفت: در حال حاضر تمرکز نمی خواهد در فروش به عنوان بسیاری از جدید ایکس باکس کنسول به عنوان امکان پذیر است و افزود که سری X خواهد بود که تحت پوشش تمام دسترسی برنامه اشتراک. سونی ندارد طرح پرداخت خود را برای پلی استیشن 5, اما این شرکت پرده برداری از PS5, نسخه دیجیتال, کنار PS5 یک نشانه آن است که آگاهی از چگونه مهم برچسب قیمت خواهد بود.

شایعات ادعا می کنند که مایکروسافت در حال انتظار برای گوشی های سونی را به حرکت اول وقتی که می آید به آشکار قیمت و در دسترس بودن PS5 به طوری که آن را می توانید ضرب و شتم که قیمت و با ارزان ایکس باکس سری X و حتی بیشتر مقرون به صرفه سری S است که هنوز اعلام نشده است. و اگر این شایعات دقیق هستند و ما فقط چند روز به دور از لحظه ای که سونی خواهد پرده PS5, قیمت, تاریخ انتشار و preorder اطلاعات است.

روبرتو Serrano یک تحلیلگر کسب و کار نوشته شده زیر پاسخ به یک صدای جیر جیر از VentureBeat در جف Grubb:

گراب ارسال شده یک لیست از برنامه های آینده در صنعت بازی و Serrano chimed در به می گویند که PS5 قیمت, راه اندازی, تاریخ و preorder اطلاعات پرده برداری خواهد شد در جولای 13th, است که در کمتر از یک هفته از امروز.

در یک جداگانه پرینت او ادعا کرد که او به دست آمده و اطلاعات خود را از "منابع داخل صنعت سرگرمی" اما نمی گسترش در این موضوع.

اما Serrano نیست تنها کسی گفت که سونی به زودی به اشتراک گذاری نهایی PS5 اسرار. به یاد داشته باشید @IronManPS5 این leaker که ما اشاره شده در یک دسته از PS5 پست ؟ او ارسال شده به روز رسانی در شنبه اعلام کرد که جدید پلی استیشن در دسترس خواهد بود برای سفارش آنلاین در جولای در واقع بدون ارائه یک تاریخ.

مرد آهنین قبلا ذکر شده تاریخ برای PS5 اطلاعیه که هیچوقت تبدیل به دقیق است اما به اشتراک گذاری برخی از دقیق نشت در گذشته است. به طور جداگانه بررسی نیلسن به بیرون درز آنلاین چند روز پیش به عنوان برخی از مردم خواسته شد تا به ارزیابی های مختلف تصادفی قیمت امتیاز برای PS5. این PS5 قیمت است که به بیرون درز کرده به نظر می رسید بیش از حد خوب درست باشد به ما اشاره کرد ، این نظرسنجی نیست جزئیات بالقوه تاریخ راه اندازی برای کنسول.

اما Serrano فکر می کند او می داند که تاریخ راه اندازی از هر کنسول جدید. با توجه به توییت بالاتر از ایکس باکس سری X و سری S خواهد بود در نوامبر 19th, با PS5 به دنبال در نوامبر 27th.

سپس او را بازتوییت کرد ادعا ساختار قیمت گذاری برای PS5 و سری X. پلی استیشن هزینه $499, 50 $بیشتر از سری X با توجه به او.

این می رود بدون گفت که ما نمی توانیم تایید هر یک از این شایعات در این نقطه است. ما فقط باید صبر کنید برای دوشنبه آینده برای دیدن اگر سونی را در واقع فاش کردن جزئیات راه اندازی برای PS5. اگر که اتفاق می افتد مایکروسافت ارائه می کنند اطلاعات مشابه برای ایکس باکس مدل اواخر این ماه در طول خود بازی ایکس باکس رویداد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب