دریافت گوشی با شارژ بی سیم که صدا بهتر از AirPods برای $37

AirPods نرم افزار در فروش در حال حاضر در یک جدید در پایین ترین قیمت در آمازون و اپل دو AirPods 2 مدل هستند و ه

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 اردیبهشت 1399
  • AirPods نرم افزار در فروش در حال حاضر در یک جدید در پایین ترین قیمت در آمازون و اپل دو AirPods 2 مدل هستند و هر دو در فروش با تخفیف عمیق نیز هست.
  • کسانی که تمام معاملات بزرگ اما یکی دیگر از گزینه شما باید در نظر بگیرید که ارائه می دهد بسیار بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را.
  • iTeknic را BH006 واقعی بی سیم از earbuds فوق العاده عمر باتری و بسیار چشمگیر کیفیت صدا و آنها در فروش در حال حاضر در آمازون برای تنها $29.89 زمانی که شما کلیپ 20% کوپن در صفحه محصول.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آمازون ارائه شده است برخی از بهترین معاملات از سال در حال حاضر در AirPods 2 و AirPods 2 با شارژ بی سیم که هر دو در فروش با تخفیف تا 30 دلار. همچنین توجه داشته باشید که هر دو آنها هنوز هم حمل و نقل کردن حق دور با وجود آمازون تغییر دور از غیرضروری محصولات. بیشتر تعجب آور است که هنوز هم این واقعیت است که AirPods طرفدار هستند در حال حاضر در انبار و پایین به پایین ترین قیمت می باشد. قبل از اینکه شما خرید هر کدام از این گوشی وجود دارد را یکی دیگر از معامله شما باید بررسی کنید که هزینه کسر آنجا که AirPods حتی در حالی که آنها در فروش می باشد.

این iTeknic BH006 واقعی بی سیم از earbuds نمی کاملا به عنوان محبوب و یا به عنوان قابل تشخیص به عنوان AirPods اما آنها باید بیش از 1100 5-ستاره رتبه بندی در آمازون و ضرب و شتم آنها از اپل AirPods 2 در چند حوزه کلیدی. اولین آنها سیلیکون راهنمایی درست مثل AirPods Pro که بدان معنی است که آنها منزوی کردن صدا به جای استفاده از نشت آن در همه جا. همچنین آنها گذشته برای حدود 8 ساعت از پخش هر شارژ به جای آن از حدود 4 برای AirPods و بزرگ. با شامل شارژ پرونده شما در حدود 30 دقیقه از کل زمان گوش دادن به جای حدود 21 یا 22 با AirPods.

AirPods هستند اما اگر شما مراقبت بیشتر در مورد تجربه گوش دادن خود را از تصویر آن ممکن است یک ایده بد را انتخاب کنید تا یک جفت از BH006 earbuds به جای. کلیپ 20% کوپن در صفحه محصول و شما این earbuds برای تنها $36.79. که پایین ترین قیمت!

بررسی برخی بیشتر اطلاعات کلیدی از آمازون صفحه محصول:

  • 【پایدار BT + MCSync اتصال】iTeknic واقعا بی سیم از earbuds باید Airoha ها کم قدرت تراشه AB1532 ارائه می دهد که بلوتوث 5.0 دو حالت از جمله انرژی پایین پروفایل اتحاد AAC/SBC پشتیبانی و جدید TWS MCSync تکنولوژی یا earbud مستقل استفاده می شود و تعویض با دیگر بدون از دست رفته به ضرب و شتم.
  • 【هدفن استریو صدا】کوچک اما قدرتمند 6mm پویا راننده نشسته در داخل درست هدفون بی سیم به ارائه غنی روشن همهجانبه صدا.
  • 【قوی عمر باتری】5 ساعت زمان پخش هر شارژ به صورت بلوتوث از earbuds و تا 30 ساعت با شارژ مورد. مورد شارژ می شود و یا به صورت بی سیم با استفاده از چی خبره شارژر یا USB-C connector.
  • 【IPX8 ضد آب】مانند کسانی که بهترین تمرین هدفون در بازار, earbuds هستند IPX8 امتیاز خواهد شد که مسئولیت رسیدگی به زحمت و عرق و آب و باران و در ضمن آنها در مجموع بی سیم از earbuds که باعث می شود آنها را برای شنا تمرینات در ورزشگاه.
  • 【راحت و آسان به استفاده از】iTeknic جوانه کار حق خارج از جعبه. دکمه های لمسی در هر جوانه. 3 مجموعه از راهنمایی گوش و 1 مجموعه ای از حافظه فوم راهنمایی به تناسب هر اندازه که گوش شما را.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن