دیجیتال حلقه در آمازون که به شما هشدار به امکان coronavirus عفونت را به بهترین قیمت

  • اشباع اکسیژن خون مانیتور از آمازون و دیگر خرده فروشان به اعتقاد برخی از کارشناسان به یک راه حتی بهتر از خوانش درجه حرارت به نگاه کردن به یک ممکن است عفونت کروناویروس.
  • این دستگاه ها همچنین به عنوان شناخته شده صترلزرس و ما رو دو معاملات بزرگ برای شما برای چک کردن امروز.
  • این Wellue اشباع اکسیژن ردیاب حلقه محبوب oximeter پالس در آمازون و ما باید یک کد کوپن است که دیگر آن را به بهترین قیمت از سال است.
  • هر کسی که به دنبال حتی بیشتر مقرون به صرفه گزینه می توانید انتخاب کنید تا امتیاز بالا Wellue انگشت اشباع اکسیژن خون مانیتور فقط برای $29.99 با تشکر مختلف کوپن.

چه یک چیز کارشناسان شده است گفت: تا کنون از اوایل روز رمان coronavirus همه گیر? ما تمام شده است گفت: بارها و بارها وجود دارد که یک علامت خاص است که ما نیاز به در مواظب برای: تب. مردم حتی صحبت کردن در مورد اجباری متوسط چک به عنوان مهم به بازگشایی اقتصاد است. همانطور که معلوم است, اما یک تب ممکن است به صورت مشترک یک coronavirus علامت همانطور که همه ما فکر می کردم. به عنوان یک ماده در واقع, برخی از مطالعات پیشنهاد کرده اند که کمتر از نیمی از بیماران مبتلا به COVID-19 یک تب.

این است که قطعا شگفت انگیز اخبار در نور چگونه برخی کارشناسان به نظر می رسید که تب و COVID-19 دست در دست رفت. خوشبختانه هر چند که چیز دیگری وجود دارد که ممکن است حتی یک شاخص بهتر از یک رمان coronavirus عفونت است. پس از حملات ویروس ریه افرادی که گرفتن COVID-19 اغلب می تواند با چک کردن خود از میزان اکسیژن خون. طبیعی اکسیژن خون خوانش بين 95% و 100% با توجه به کلینیک مایو اما coronavirus بیماران یافت شده است با خوانش به عنوان کم به عنوان 50 درصد است. کلینیک مایو می گوید که هر چیزی که زیر 90% در نظر گرفته شده است ناسالم است.

امروز ما باید یک معامله منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن با BGR معاملات خوانندگان در یکی از niftiest صترلزرس ما می دانیم. آن را به نام Wellue اشباع اکسیژن ردیاب حلقه و آن را متفاوت از بسیاری از خون اکسیژن متر سطح شما را دیده ام. در حالی که بسیاری از آنها را به کلیپ به یک انگشت را به خواندن این مدل یک حلقه است که شما می توانید تمام وقت به صورت مستمر خوانش. بیشتر چه, آن را به شما هشدار اگر شما سطح اکسیژن خون قطره خیلی کم و حتی آن را متصل به یک برنامه بر روی آی فون خود را یا دستگاه Android.

این Wellue اشباع اکسیژن ردیاب حلقه یک ابزار فوق العاده و آن طول می کشد به مدت 14 ساعت در هر شارژ بنابراین شما می توانید آن را در تمام طول روز و یا شب. شما همچنین می توانید فقط با استفاده از آن به صورت دوره ای خود را برای بررسی میزان اکسیژن خون پس از نظارت مستمر نیست همیشه لازم است. این مدل حمل سنگین قیمت خرده فروشی $260 اما آمازون تخفیف به علاوه منحصر به فرد کوپن کد F9GCHEB7 به بریده بریده و آن را به پایین ترین قیمت تنها $125.99. قطعا استفاده از این فروش در حالی که شما می توانید.

در صورتی که مدل کمی بیش از حد گران برای شما حتی در فروش ما کاملا درک می کنیم و ما بزرگ دیگری با تخفیف گزینه برای شما به اتمام است. همان شرکت باعث بالا-دارای نوک انگشتان اشباع اکسیژن خون مانیتور که به طور معمول به فروش می رساند برای $50, اما این کد کوپن SPLIL6B5 اسلش که قیمت پایین برای تنها $29.99!


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de