باستان OnePlus 5 و وان پلاس 5T دریافت مدرن آندروید 10 موضوعات

در حالی که شرکت هایی مانند موتورولا و ال جی هنوز مشغول به روز رسانی پیشگامانه تاشو دستگاه از 2019 و معمولی flagships منتشر شده در سال 2018 به آندروید 10 OnePlus در حال حاضر شروع به ارائه همان goodie بسته به آن ارزان بالا پایان گوشی از تمام راه برگشت در سال 2017.

ما در حال صحبت کردن در مورد وان پلاس 5 و 5T که هر دو گزارش دریافت عظیم over-the-air مجموعه ای از ترفند UI و عملکرد پیشرفت و ویژگی های جدید و خنک اوج مقیاس در مجموع بیش از 1.8 GB. OTA rollouts به نظر می رسد فقط گرفتن آغاز شده در زمان نوشتن این مقاله و بر اساس تاریخ اخیر آن را نمی ممکن است بسیار عاقلانه به دریافت بیش از حد هیجان زده فقط رتبهدهی نشده است.
بدیهی است که ما نمی گوییم همان قطعا اتفاق می افتد برای وان پلاس 5 و 5T در حال حاضر, اما آن را احتمالا یک ایده خوب برای رفتن به دانلود و نصب به روز رسانی نسبتا پایین انتظارات در شرایط پایداری سیستم.

اگر همه چیز به پایان می رسد تا در حال اجرا هموار آندروید 10 بدون شک یک تعویض بازی برای این سه سال گوشی های طراحی شده توسط یک پیکسل 835 پردازنده آوردن یک “نام تجاری جدید UI طراحی” افزایش کنترل حریم خصوصی جدید ویژگی های سفارشی در منوی تنظیمات و نگهداری ژست سیستم ناوبری به جدول در میان بسیاری دیگر.

در صورتی که شما نگرانم, بله, هر دو وان پلاس 5 و OnePlus 5T ساخته شده تجاری خود را در حال اجرا آندروید اولین 7.1 گز کردن جعبه باعث می شود که این خود سوم تا کنون عمده سیستم عامل ارتقاء. ما نمی توانیم بگوییم همان مورد بسیاری از دیگر (و یا به جای هر گونه دیگر) غیر گوگل ساخته شده است دستگاه های از جمله سامسونگ Galaxy S8 و توجه داشته باشید 8. بله حتی اگر شما می توانید چند باگ در این به روز رسانی ها واقعا چیزی خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de