این 4 جدید فیلم های مستند باید در لیست سازمان دیده بان خود را

اوت را یک تن از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای بینندگان برای اضافه کردن به خود را باید شراب خواری لیست با

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • اوت را یک تن از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای بینندگان برای اضافه کردن به خود را باید شراب خواری لیست با Netflix به تنهایی مسئول برای ساخت کار بدانند چه به تماشای بعدی همیشه یک بیت از یک چالش است.
  • وجود دارد همچنین تعداد فزاینده ای از جدید فیلم های مستند و مدارک سری به از را انتخاب کنید در سراسر نه تنها Netflix بکشد اما خدمات دیگر مانند تلویزیون اپل+.
  • در اینجا توصیه های چهار مستند و مستند-سریال برای پخش از Netflix پی اس و تلویزیون اپل+.

من فکر نمی کنم من حتی می توانید تعداد دفعات مشاهده تمام فیلم جریان, خدمات, من در حال حاضر عضو در این نقطه در سال 2020 — من عمدا اغراق, البته, اما قطعا آن را احساس می کند که راه گاهی اوقات — و باید-شراب خواری لیست نگه می دارد گرفتن غیرممکن, unconquerably طولانی است. نه این که آن را بدترین مشکل در جهان ، به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس من نمی توانم دقیقا درایو به من سینمای محلی و صرف چند ساعت با بهره گیری از شعار بر روی صفحه نمایش بزرگ می خواهم که به معنی همان چیزی که برای من به عنوان نشانی از آن را برای شما در نظر آنچه من جای است که فعالیت با: مقدار زیادی و تعداد زیادی از Netflix جلسات اما همچنین زمان صرف شده برای شکار بزرگ مطالب جدید در خدمات اعم از طاووس را به تلویزیون اپل+.

جالب است که بسیاری از این باید مطالب من بیشتر هیجان زده به شیرجه رفتن به سمت راست در حال حاضر می افتد به مستند/مستند-سری سطل. به طور خاص وجود دارد حداقل چهار عنوان من چک کردن زود است که من گمان می کنم بسیاری از شما را بیش از حد -- و یا حداقل مقدار زیادی از شما خواهد لذت بردن از اگر شما می دانستم که در مورد آنها.

ترس شهرستان

(موجود برای جریان در Netflix بکشد در حال حاضر)

برای اولین بار است که Netflix بکشد جدید docu-سری Fear City. این مستندساز سام Hobkinson سه قسمت مدارک سری که به بررسی ریگ "پنج خانواده" عصر نیویورک مافیا حدود 1970 و 80. در آن بینندگان را گرفته به عقب به زمانی که Bonanno کلمبو Gambino, Genovese و Luccese خانواده تبدیل این شهر یک بار شناخته شده به عنوان "شهر سرگرم کننده" به "ترس شهرستان." هر Netflix در این سری Hobkinson "جزئیات داستان باور نکردنی از تاریخ ساخت جرایم سازمان تحقیقات و پیگرد قانونی مورد پیگرد نیویورک توانمند ترین کارفرمایان اوباش.

"از طریق مصاحبه با ده ها تن از مقامات مجری قانون سابق مافیا همکاران و دیگران, ترس, شهر: نیویورک در مقابل مافیا میریزد نور در چگونه مافیا را کنترل کارگری بالا افزایش ساخت و ساز و سایر صنایع مشبک میلیاردها دلار برای جرایم سازمان یافته است." سری متکی جدید فیلم آرشیوی مواد قبلا بی سابقه نظارت ضبط و جدید مصاحبه با اراذل و اوباش-عصر بازیکنان برای ساخت این پرتره قانع کننده عصر.

پسران دولت

(موجود بر روی تلویزیون اپل+ 14 اوت)

در کمی بیش از دو هفته اپل با اضافه کردن هیئت منصفه مستند برنده جایزه از جشنواره فیلم ساندنس به آی فون ساز حق بیمه تصویری اشتراک ارائه تلویزیون اپل+. از اپل "پسران دولت است شدید سرگرم کننده و به طور مستمر آشکار غوطه وری را یک هفته برنامه سالانه است که در آن یک هزار تگزاس سالمندان دبیرستان برای جمع آوری استادانه درست شده مسخره ورزش: ساختمان دولت خود دولت است." در این فیلم documentarians Jesse Moss and Amanda McBaine مسیر تنش بوجود می آیند که پس از آموزش دوربین های خود را در نوجوانان مانند بن یک "ریگان-محبت قوس محافظه کار که brims با اعتماد به نفس با وجود شخصی موانع" و استیون مترقی گرا کودک از مهاجران مکزیکی. "در فرایند" اپل raves "آنها را به ایجاد یک مجموعه پرتره معاصر آمریکا مردانگی را به عنوان به خوبی به عنوان یک عالم صغیر ما اغلب dispiriting ملی نظام سیاسی است که با این وجود موفق به گیاه دانه از امید است."

(پخش در پی اس در آگوست 1)

بسیاری از موسیقی من گوش دادن به یک بیت و من این مستند در لیست من برای مدتی در حال حاضر. این هم شد تیتر دیگر-grabber هنگامی که آن را وارد بازار گردید در پایان این سال است. آن را می گوید داستان از Go-Go را 80s punk rock عمل شد که اولین گروه از زنان که بازی تمام ابزار خود را نوشت و آهنگ های خود را. مانند بسیاری از دیگر گروههای Go-Go را قرار شد در تور این سال, اما آنها تا به حال به تعویق انداختن because of you-know-what. طرفداران خواهد شد که برای حل و فصل این گذشته نگر به جای آن در حال حاضر.

مهاجرت ملت

(برای اولین بار در Netflix بکشد اوت 3)

شش-بخش مجموعه مستند مهاجرت ملت می آید از فیلمسازان Shaul شوارتس و کریستینا Clusiau و با توجه به Netflix آن را "ارائه یک نگاه بی سابقه ای در فرآیندهای مشکلات و درد از مهاجرت در امریکا است. شات در طی سه سال شوارتس و Clusiau ضبط کارکرد روزانه مهاجرت و گمرک عوامل فعالان قانونگذاران وکلای مدافع و یک نوار گسترده ای از مهاجران مستند نشده از جان مهاجران اخیر به دیرین ساکنان به تبعید نظامی ایالات متحده در مبارزه با جانبازان است."

ساخت این حتی بیشتر مهم است سری به این واقعیت است که نیویورک تایمز گزارش کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در جلوگیری از این سری از پخش قبل از انتخابات نوامبر و خواستار آن شدند که صحنه قطع می شود که نشان می دهد یخ عوامل در نور منفی.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب