PS5 آینده از بازی رویداد: پخش زنده جریان حق در اینجا

PS5: آینده از بازی این است که مجموعه ای برای شروع به جریان در 1 p. m. PT / 4 p. m. ET در ژوئن 11. سونی نشان خو

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 خرداد 1399
  • PS5: آینده از بازی این است که مجموعه ای برای شروع به جریان در 1 p. m. PT / 4 p. m. ET در ژوئن 11.
  • سونی نشان خواهد داد PS5 بازی در عمل برای اولین بار در طول آشکار رویداد امروز.
  • آینده از بازی و رویداد گذشته "کمی بیش از یک ساعت" و خواهد شد از ویژگی های پیش از این هرگز دیده می شود PS5 بازی از بزرگ و کوچک جدیدتر و بیشتر تاسیس استودیو.

این بیش از یک سال از سونی رسما تایید وجود پلی استیشن 5 و در روز پنج شنبه, ما در نهایت رفتن به ببینید که چه کنسول جدید به نظر می رسد در عمل است. تاخیر یک هفته به طوری که به مرحله در زندگی توجه به اعتراضات یک رویداد سونی خواستار "آینده از بازی" برگزار خواهد شد در ژوئن 11 در 1 p. m. PT / 4 p. m. ET و انتظار می رود که به گذشته کمی بیش از یک ساعت. شما می توانید آن را زنده حق در اینجا.

به گفته سونی این رویداد studios "هر دو بزرگتر و کوچکتر و جدیدتر آن و کسانی که بیشتر تاسیس" و روشن ساخته است که تمرکز خواهد شد در بازی. طراحی, تاریخ انتشار و قیمت این کنسول نیست و انتظار می رود امروز نشان داد که سونی می گوید که این بخشی از یک "مجموعه ای از PS5 به روز رسانی" وجود دارد و هنوز هم می شود "بسیار برای به اشتراک گذاشتن" هنگامی که آن را بیش از. پس از این رویداد به تعویق افتاد, سونی توضیح داد که قبل از ضبط جریان پخش خواهد شد در رزولوشن 1080p و 30 فریم در ثانیه, بنابراین شما باید برای پیدا کردن تریلر آنلاین پس از این رویداد برای دیدن آنها را در 4K.

"این هم بهترین اگر شما به تماشای در حالی که استفاده از هدفون اگر شما می توانید — وجود دارد برخی از سرد صوتی کار در نشان می دهد و ممکن است آن را سخت تر به درک اگر این پمپ از طریق تلفن خود و یا لپ تاپ بلندگو" سونی اضافه شده است.

شما می توانید به تماشای PS5: آینده بازی های زنده از طریق ویدئو های جاسازی شده در زیر با شروع در 1 p. m. PT / 4 p. m. ET:

Sony نگه داشته است آن کارت به قفسه سینه اما دیوار بود شروع به پایین آمدن در اوایل این سال است. در ماه مارس PS5 منجر معمار سیستم Mark Cerny خراب مشخصات کنسول. این PS5 خواهد شد از ویژگی های یک CPU با 8x Zen 2 هسته در 3.5 GHz GPU قادر به 10.28 TFLOPs, 36 تونی در 2.23 GHz سفارشی RDNA 2 GPU معماری 16GB GDDR6 RAM, 448GB/s پهنای باند حافظه و سفارشی 825GB SSD. آن را نیز با کیفیت 4K UHD Blu-ray درایو و یک NVMe SSD حافظه برای ذخیره سازی قابل ارتقا. آن را نیز به بازی بازی PS4, اما تنها تعداد محدودی در راه اندازی.

ما هم یک نگاه اجمالی از DualSense کنترل خواهد شد که کشتی با PS5. ساختمان در طراحی DualShock 4 DualSense دارای بازخورد لمسی تطبیقی محرک و ایجاد را فشار دهید.

ما نمی دانیم که دقیقا چه سونی در فروشگاه برای آن رویداد روز پنج شنبه اما شایعه شده است مانند آتش سوزی گسترش آنلاین و برخی از بازی های ما ممکن است امروز عبارتند از افق صفر سحر 2جدید, چرخ ضامن دار و چکاچاک, ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد, Resident Evil 8و Gran Turismo 7, فقط به نام چند.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن