• یکی از نتایج گسترده coronavirus قرنطينه و اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور است که مردم bingeing Netflix در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از.
 • این هفته لیست پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد شامل مورد علاقه های شما مانند ببر پادشاه و پول دزدیبه علاوه بسیاری از Netflix در حال اجرا را نشان می دهد مانند ستنگر چیز و اوزارک.
 • این هفته اطلاعات از آنچه در Netflix را پوشش می دهد در این هفته از آوریل 9 تا 15 آوریل است.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک هفته دیگر پایین یکی دیگر کشش کار از خانه و تلاش برای نگه داشتن از رفتن هم بزنید دیوانه در حالی که ما coronavirus قرنطينه نگه داشتن سنگ زنی در. حالا که تعطیلات آخر هفته را در اینجا آن را به یک شرط بندی مطمئن است که Netflix ترافیک مورد اساسا به موشک وار رفتن — با فرض اینکه هر کس هنوز هم ماندن در منزل و مانند آنها به قرار و نه نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.

برای برخی از دلیل است که boggles ذهن من ببر پادشاه است در نزدیکی بالای لیست به آن شده است برای تقریبا هر هفته پس از انتشار آن است. اما وجود دارد برخی دیگر از قرعه کشی بالا سری در سراسر لیست این هفته و به ویژه در نزدیکی بالای رتبه بندی (ارائه شده به BGR مثل همیشه با این تیم در جریان, جستجو, موتور Reelgood). پول دزدی, برای مثال, اسپانیایی-زبان سریال در مورد یک گروه از مجرمان که با هم به جلو و حماسی دزدی — یک سری که برنده اساسا هر جایزه موجود در آن کشور است که فقط اتفاق می افتد به در بالای این هفته لیست پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد.

این Reelgood تیم وارد کردن داده ها بر اساس رفتار و مشاهده الگوهای آن چندین میلیون کاربر به آمده تا با رتبه بندی شما را نگاه کنید (پوشش این هفته از آوریل 9 تا 15 آوریل).

گفت: ما به عنوان هر دو پول دزدی و ببر پادشاه در صدر این جدیدترین لیست از آنچه هر کس در حال تماشای بیشتر از روی پرچم در حال اهتزاز در حال حاضر. برای کمی بیشتر از دومی توسط راه ما را بررسی کنید قطعه در یک سری از ویدئوها کارول Baskin فیلم برداری به منظور تلاش برای متقاعد کردن هر کس که ببر پادشاه کاملا غلطی ،

بقیه لیست توسط فن مورد علاقه های شما مانند اوزارکدیگر بسیار مورد توجه زبان اسپانیایی سری ایجاد شده برای Netflix به نام نخبگانبه علاوه غریبه همه چیزو Breaking Bad. من اشاره خواهد شد, یک بار دیگر, که فوق العاده درام کره ای است سمت راست وجود دارد در بالای این لیست با پول دزدی و ببر پادشاه. آن را به نام فرود سقوط در شما, و آن را در مورد یک کره جنوبی اری برنده زن که به طور تصادفی می یابد خودش را از دست داده و در طرف دیگر مرز در کره شمالی. دست من چیزی که مورد علاقه من تماشا کرده ام در Netflix بکشد تا کنون این سال است.

 1. پول دزدی
 2. Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون
 3. فرود اضطراری بر شما
 4. اوزارک
 5. آموزش جنسی
 6. نخبگان
 7. نامتعارف
 8. دکتر فاستر
 9. غریبه همه چیز
 10. Breaking Bad

منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im