آیفون 12 ممکن است کشتی با بافته کابل شارژ اما هیچ شارژر

اپل گزارش شده است که آوردن یک بافته USB-C به کابل رعد و برق به آی فون 12 مدل. اگر هر آی فون, 12 مدل شامل یک US

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 تیر 1399
  • اپل گزارش شده است که آوردن یک بافته USB-C به کابل رعد و برق به آی فون 12 مدل.
  • اگر هر آی فون, 12 مدل شامل یک USB-C به کابل رعد و برق از آن خواهد شد اولین بار است که هر مدل جدید تا به حال یک USB-C کابل در جعبه به عنوان آی فون 11 حمل با USB-کابل.
  • شایعات نیز نشان می دهد که اپل را چشم پوشیدن یک شارژر این نسل و تنها شامل یک کابل.

آیفون 12 شایعات شده اند شناور در سراسر اینترنت برای ماه اما یکی که برداشت اکثر کشش در هفته های اخیر هیچ ربطی به با این مشخصات یا ویژگی های گوشی خود را. به جای تحلیلگران و leakers در حال حاضر متقاعد شده است که آی فون 12 نمی خواهد کشتی با یک شارژ آجر یا هدفون های سیمی. اپل می تواند بسته بندی برای آیفون کوچکتر و تولید کمتر زباله های الکترونیکی از آن به طور معمول می کند.

البته برای اولین بار صاحبان آیفون هنوز هم نیاز به برخی از راه برای شارژ گوشی های جدید خود را به همین دلیل است که گنجاندن یک شارژ سیم اجتناب ناپذیر است. و در حال حاضر یک نشت نشان می دهد که در حالی که شارژر دیواری غایب خواهد بود این کابل شارژ در واقع ممکن است گرفتن بشدت نیاز به ارتقاء این نسل است.

بی وقفه مرموز (اما غیر قابل انکار سازگار) توییتر leaker @L0vetodream مشترک یک صدای جیر جیر از کاربر دیگری در روز سه شنبه که نشان می دهد که آی فون 12 کشتی خواهد شد با یک بافته رعد و برق به USB-C کابل که نشان دهنده دو ارتقاء در یک. اول از همه به طور منظم آی فون 11 مدل حمل با یک رعد و برق به USB-کابل اما اپل ممکن است حرکت به رعد و برق به USB-C در هر آی فون, 12 مدل است. ثانیا طناب بافته خواهد بود بسیار با دوام تر از فعلی کابل که موظف است تا پایان ساییده شده پس از چند ماه استفاده کنید.

وجود دارد همچنین شایعات در مورد اپل در حال حرکت به USB-C و رها کردن رعد و برق در دسترس نباشد و یا حتی فرار از کابل یک بار و برای همه در حمایت از شارژ بی سیم و بی سیم انتقال داده اما به نظر نمی رسد به این مورد برای این نسل است. اگر این نشت که به اعتقاد اپل صبر کنید حداقل تا سال 2021 به ایجاد یک تغییر عمده در راه است که ما شارژ تلفن های ما. اما این تغییر در حال آمدن است. فقط در این سال نیست.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب