T-Mobile نیست تنها ایالات متحده حامل با سراسر کشور 5G شبکه

حرکت بیش از T-موبایل شما دیگر تنها در سراسر کشور 5G شبکه در شهر است. AT&T پنج شنبه اعلام کرد که آن را اضاف

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
حرکت بیش از T-موبایل شما دیگر تنها در سراسر کشور 5G شبکه در شهر است. AT&T پنج شنبه اعلام کرد که آن را اضافه کرده است 5G در 40 بیشتر بازارهای; در نتیجه این کشور را که دومین ارائه دهنده بی سیم در حال حاضر را پوشش می دهد 205 میلیون آمریکایی با آن 5G سیگنال. کمک به AT&T سرعت بخشیدن به روند به سرعت راه اندازی در ماه گذشته از پویا طیف های (DSS) در بخش هایی از فلوریدا و تگزاس. DSS پاسخ در زمان واقعی به تقاضا در at&T به شبکه یا 4G LTE یا 5G طیف. بنابراین استفاده از کلمه "پویا" در DSS.

AT&T صرف 1 میلیارد دلار برای خرید بیشتر 5G طیف در طول سه ماهه دوم

با DSS همان کانال را می توان برای 4G و 5G کاربران در همان زمان. تکنولوژی "ترافیک آگاه است" پس از LTE 4G و 5G منابع اختصاص داده و بر اساس آرایش از ترافیک. با استفاده از آن 850MHz کم-گروه طیف در ساحل به ساحل 5G را می توان در 395 بازار. T-Mobile در سراسر کشور 5G با استفاده از حامل 600MHz کم باند طیف و می توان با 225 میلیون نفر از 20 میلیون بیشتر از AT&T. علاوه بر ارائه 5G بیش از آن کم-گروه طیف در بخش های محدودی از 35 بازارهای AT&T را 5G+ سرویس استخدام خود را سریع تر mmWave طیف.
در اوت 7, AT&T ارائه خواهد شد آن 5G خدمات به مشتریان خود را حداقل هزینه طرح نامحدود بدون هیچ هزینه اضافی. این نامحدود استارت دائمی طرح هزینه 140 دلار برای 4 خط (35 دلار در هر خط/در هر ماه). مشتریان گران تر برنامه های نامحدود در حال حاضر خدمات 5G. بی سیم ارائه دهنده سیم کارت های اعتباری مشتریان خواهد شد همچنین دسترسی به 5G از طریق فضای مجاز: نامحدود به همراه طرح که هزینه $75 در هر ماه و یا $50 با autopay. این سرویس نیز آغاز می شود در ماه آگوست 7th.

کریس Sambar معاون اجرایی رئیس جمهور از تکنولوژی عملیات گفت: "استراتژی ما از استقرار 5G در هر دو sub-6 (5G) و mmWave (5G+) طیف باند خواهد شد ارائه بهترین ترکیب از سرعت پوشیدگی و پوشش که نیاز به فعال انقلابی قابلیت های جدید به سوخت 5G تجارب برای مصرف کنندگان و کسب و کار. رقبای ما هنوز در حال کار برای ارائه همان ترکیبی که برای آنها می تواند ماه ها یا حتی سال. آنچه ما در دسترس است برای مصرف کنندگان و کسب و کار امروز است و ما در حال کاهش است."

در حالی که هر سه حامل های عمده در استفاده از طرح های پایین-band اواسط باند بالا و باند طیف برای ساخت خود را 5G شبکه در حال حاضر T-Mobile است که تنها با استفاده از اواسط باند امواج رادیو و تلویزیون برای 5G به لطف 2.5 GHz طیف آن در زمان کنترل پس از بسته شدن در با حداکثر سرعت دویدن در حال اجراست. نگه داشتن در ذهن که این ادغام بود که همیشه در مورد به دست آوردن آن از دارایی های با حداکثر سرعت دویدن. Verizon است که با تمرکز بر آن mmWave طیف است که چرا از آن است که مصرف تا آن را به کامل است. شما ببینید 600MHz و 850MHz امواج رادیو و تلویزیون مورد استفاده توسط T-Mobile و AT&T به ترتيب سفر دورتر و نفوذ در ساختارهای بهتر از mmWave طیف. دومی هر چند ارائه سریع تر داده ها با سرعت و می تواند رسیدگی به مقادیر بزرگتر از ترافیک از پایین-گروه طیف.

در حالی که اواسط باند طیف نادر است که در ایالات متحده هر سه حامل را در یک حراج از اولویت مجوز دسترسی (PALs) برای 3.5 GHz طیف است که مشترک با نیروی دریایی در شهروندان پهنای باند خدمات رادیویی (CBRS). اما خرید یک رفیق اجازه خواهد داد که یک حامل برای اولین بار نرم افزار در استفاده از طیف.

AT&T نیز امروز اعلام کرد که آن را صرف 1 میلیارد دلار برای خرید جدید طیف خواهد شد که برای آن استفاده می شود 5G شبکه. در همان زمان این شرکت اعلام کرد که آن را از دست 151,000 سیم کارت دائمی مشترکین در طول سه ماهه دوم. اما این رقم شامل 338,000 مشترکین که AT&T به عنوان یک از دست مشترک زیرا آنها نمی پرداخت صورتحساب خود را. اما AT&T همچنان به ارائه خدمات به این حساب در طول سه ماهه به دلیل نگه داشتن امریکا متصل تعهد که بی سیم شرکت به توافق در ماه مارس است. تحت تعهد مشتریان که نمی تواند خود را پرداخت قبض داده نشده بوت اتهامات عنوان شده دیر شد چشم پوشی و غیر مشتریان تا به حال دسترسی به حامل تلفن همراه کانون. نگه امریکا متصل تعهد تمام شده در ژوئن 30 آخرین روز از سه ماهه سوم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن