T-Mobile است 'شتاب مسیر به 5G برای همه' در سه راه

اگر چه T-Mobile بزرگ "سازمان ملل متحد حامل" اعلام هفته گذشته تبدیل به چیزی برای انجام با ارائه دهنده خدمات بی

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
اگر چه T-Mobile بزرگ "سازمان ملل متحد حامل" اعلام هفته گذشته تبدیل به چیزی برای انجام با ارائه دهنده خدمات بی سیم را به طور فزاینده ای بلند پروازانه 5G اجرای و طرح توسعه آن به نظر می رسید امن فرض کنیم آن را نمی خواهد سرخابی طولانی برای به رخ کشیدن در مورد برخی از مرتب کردن بر اساس جدید تاریخی نقطه عطف دستاورد های دیدنی و جذاب و یا رکورد جهانی که در دوم جبهه... هنوز دوباره.
در نگاه اول این است که کمی بیش از یک روکش از اخیر جوایز و عناوین دست توسط شرکت تحقیقات بازار و سرعت تست مانند Opensignal و Ookla و همچنین به عنوان یک یادآوری از "چند سال استراتژی" قرار داده است که سومین شبکه تلفن همراه اپراتور stateside در یک موقعیت ایده آل برای تسلط بر صنعت برای آینده قابل پیش بینی. اما در جزئیات این بی نظیر و چند لایه استراتژی... برای زمان بی حد و حصر ری است که در واقع نیز اعلام چند بزرگ و ناشناخته (یا نا مشخص همه چیز).

Verizon است یک بار دیگر یک گام پشت T-Mobile

اولین و مهمترین, ما در حال حاضر می دانم که T-Mobile است که "سخت در محل کار آماده به نور مستقل 5G این سه ماهه." این سه ماهه به پایان می رسد در ماه سپتامبر ذهن شما را در حالی که سرخابی قبلی مستقل 5G راه اندازی گاهشمار بود و کمی vaguer, تنظیم پایان سال به صورت آزمایشی صورت می گیرد.
 
نور مستقل 5G سرویس های بی سیم در چند ماه آینده خواهد بود یک معامله بسیار بزرگ اساسا تضمین T-Mo را ضرب و شتم هر دو Verizon و AT&T به پانچ به عنوان دور به عنوان یکی دیگر از عمده دستیابی به موفقیت است. نگه داشتن در ذهن که قرمز بزرگ به تازگی نشان داد و خود را "مستقل هسته محاکمه" تکمیل شده است و با برنامه ریزی به "شروع به حرکت ترافیک" در برخی از نقطه در نیمه دوم سال 2020 و "کامل تجاری" برنامه ریزی برای 2021.

به عنوان نویل ری امتیاز مستقل فناوری 5G را گسترش پوشش بهبود تاخیر و ارسال سریع تر با آن از بین بردن نیاز به 4G LTE پشتیبان برای وظایف خاص و ویژگی های.

البته این پیشگامانه فن آوری نمی خواهد فورا جایگزین فعلی غیر مستقل و شبکه های 5G در راه, آن را حتی بیشتر هیجان انگیز به شنیدن این که T-Mobile را کم و اواسط باند 5G سیگنال به طور رسمی گسترش به چند مکان های جدید امروز.

کم و اواسط باند 5G عشق است, پخش كردن, کردن

مشتریان در ساحل ویرجینیا, Norfolk و ریچموند ویرجینیا به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در واقع در کانزاس Kansas and Sussex County Delaware در نهایت می تواند تجربه Magenta "در سراسر کشور" 600 مگاهرتز 5G پوشش با بوفالو, نیویورک, مجموعه اضافه شود و در حال حاضر به لیست قابل توجه از شهر های پشتیبانی شده "به زودی" به اندازه کافی.
تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم نویل ری "مفتخر" اواسط باند 2.5 GHz طیف خریداری شده از حداکثر سرعت دویدن چند ماه پیش در حال حاضر زندگی می کنند برای T-Mobile مشتریان در "قطعات" شیکاگو هوستون و لس آنجلس در علاوه بر این به فیلادلفیا و نیویورک را قادر می سازد بسیار بالاتر از سرعت دانلود از آنچه در فوق کم-گروه تکنولوژی قادر است.
اگر این خاص اعلام آشنا به نظر میرسد که ممکن است به دلیل T-Mo به خاک سپرده شد و آن را نسبت به پایان newsroom پست در مورد ژوئن 2020 Opensignal 5G تجربه کاربر گزارش چند هفته به عقب که در آن ما حفر آن را از. ما در حال حدس زدن است که بیشتر از "به زودی" اعلام و بهبود 5G سرعت در حال در حال حاضر تنها در دسترس در تمام پنج شهرستانها فوق (و یا به جای قطعات آنها).


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب