Netflix بکشد انتشار 60 اصلی فیلم را نشان می دهد و در ماه جولای سال 2020 – در اینجا لیست کامل

Netflix بکشد در نهایت اعلام کرد همه چیز را به آینده برای Netflix بکشد در ماه جولای سال 2020 و آن را برای رفتن

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399
  • Netflix بکشد در نهایت اعلام کرد همه چیز را به آینده برای Netflix بکشد در ماه جولای سال 2020 و آن را برای رفتن به یک ماه مشغول به خصوص که در آن اصلی فیلم و فروش فوق العاده نگران هستند.
  • پس از انتشار 46 مختلف اصل در خرداد 60 عظیم مختلف اصلی فیلم فوق العاده و کامل فصول را نشان می دهد منتشر خواهد شد در طول ماه ژوئیه.
  • به شدت مورد پیش بینی اصلی انتشار مجموعه برای اولین ماه آینده شامل احیای اسرار حل نشده, گارد قدیمی با بازی چارلیز ترون فصل والاتر از فانتزی سری لعنت بازیگران کاترین لانگفورد و فصل دوم از چتر آکادمی.

وجود دارد کمتر از یک هفته باقی مانده در ماه های ژوئن و Netflix بکشد تا در نهایت خود را اعلام کرد برنامه کامل منتشر شده برای ماه ژوئیه سال 2020 است. آن را برای رفتن به یک ماه برای Netflix بکشد محتوای اصلی, اما اجازه دهید فراموش نکنید چگونه فوق العاده ژوئن بوده است. بعد از همه وجود دارد بسیاری از نسخه های این ماه است که یک فرصت خوب وجود دارد شما چیزی از دست رفته. نکات برجسته عبارتند از نهایی فصل 13 دلیل و فولر خانهدر فصل 5 از عجیب و غریب چشمیک فصل جدید از F است برای خانواده, مارسلا فصل 3, سفارش, فصل 2, فصل دوم آمار نشان می دهد که سیاستمدارو اولین کلیپ Journeys: The Series. اتمام همه که و بیشتر در خلاصه ما از هر اصلی جدید Netflix فیلم و سریال است که برای اولین بار در ماه ژوئن سال 2020 است.

با این که از راه آن هم به نوبه خود توجه ما را به Netflix بکشد جولای سال 2020 منتشر شده — از جمله متناوب مختلف 60 اصلی, فیلم, محصول فوق العاده و کامل فصل از سری.

برجسته در میان ماه آینده اضافات اصلی شامل تجدید حیات از The Baby-Sitters Club و اسرار حل نشدهکه هر دو به شدت مورد پیش بینی البته بسیار متفاوت میباشد. جدید بزرگ بودجه اقدام تلنگر به نام گارد قدیمی برای اولین بار در جولای 10th, و آن ستاره هیچ یک دیگر از شارلیز ترون. کاترین لانگفورد نقش سرب در جذاب فانتزی جدید سری به نام نفرین که آغاز بکار در ماه جولای و ماوراء الطبیعه هیجان انگیز JU-ON: ریشه ها می رسد و در ماه آینده نیز هست. در بالای همه که در فصل 2 از سر و صدا ضربه چتر آکادمی مجموعه منتشر خواهد شد, در جولای 31st, برای نزدیک کردن واقعا عظیم ماه برای Netflix بکشد.

شما پیدا کردن تمام تقویم Netflix اصل مجموعه به برتر در ماه جولای سال 2020 پایین. ما همچنین شامل لینک به هر Netflix صفحه که زندگی می کنند در حال حاضر بنابراین شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد هر فیلم و یا نشان می دهد و تماشای هر تریلر که در دسترس هستند. اگر شما می خواهید برای دیدن همه چیز ورود و خروج در ماه جولای از جمله محتوای شخص ثالث پیدا خواهید کرد که به حق در اینجا.

جریان جولای 1st

جریان جولای 2nd

جریان جولای 3rd

جریان جولای 8th

جریان جولای 9th,

جریان جولای 10th,

جریان جولای 14th,

جریان جولای 15th,

جریان جولای 16th,

جریان جولای 17th,

جریان جولای 20th

جریان جولای 21st,

جریان جولای 22nd,

جریان جولای 23rd,

  • لارو جزیره فیلم NETFLIX خانواده

جریان جولای 24th

جریان جولای 28th,

جریان جولای 29th,

جریان جولای 30th,

جریان جولای 31st,

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 "قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها" توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب