سطح دو با جعبه و قلم طعنه دوباره در توییتر

مایکروسافت آینده دو صفحه نمایش گوشی های هوشمند سطح دو بوده و طعنه بارها و بارها در طول چند ماه گذشته بیشتر هیج

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 تیر 1399
مایکروسافت آینده دو صفحه نمایش گوشی های هوشمند سطح دو بوده و طعنه بارها و بارها در طول چند ماه گذشته بیشتر هیجان انگیز طرفداران. اخیرا مایکروسافت ارشد محصول افسر Panos Panay نشان داد یک عکس از سطح دو با آنچه در ظاهر به گرد لبه لاستیک مورد در آن است.امروز Frank X. Shaw منجر ارتباطات برای مایکروسافت ارسال شده در توییتر دو عکس جدید اذیت کردن سطح اواز یا موسیقی دو نفری. در این عکس ما می توانیم سطح دو با مورد مشابه در آن استفاده می شود با آنچه به نظر می رسد یک سطح باریک Pen stylus.
بر روی صفحه نمایش از آینده دو صفحه نمایش گوشی های هوشمند ما می توانید ببینید که مایکروسافت OneNote نرم افزار در حال اجرا با یک زن و شوهر از دستور العمل صفحات بر روی آن نوشته شده. یکی برای نان زیتون چوب باز است, نشان دادن برخی از متن نوشته شده. این رقص در واقع تحت پوشش آقای شاو معمولی پخت و پز نان زیتون چوب.
مایکروسافت هیجان انگیز جدید را در دو صفحه نمایش گوشی های هوشمند در سطح Duo شایع است برای یک راه اندازی اولیه احتمالا به عنوان به زودی به عنوان هفته از هم اکنون. این مقام سطح دو صفحه در وب سایت این شرکت هنوز هم می گوید که از آن منتشر خواهد شد در طول فصل تعطیلات. اگر اوایل انتشار است که به زودی اتفاق می افتد به احتمال زیاد خواهد شد برای تعداد محدودی از سطح Duos.

گوشی های هوشمند شده است به طعنه به عنوان یک تلفن همراه بهره وری نیروگاه و گزارش به روز شده برای آندروید 11 به زودی پس از راه اندازی. بر خلاف گوشی های تاشو است که از ویژگی های یک صفحه نمایش انعطاف پذیر, سطح دو به دنبال یک طراحی متفاوت با دو نمایش با هم برگزار شد توسط یک لولا.

Stylus pen پشتیبانی از این شایعه شده است در حالی که برای در حال حاضر اساسا تایید کرد. با این حال آن هنوز شناخته شده نیست که آیا سطح دو را با یک قلم در جعبه و یا کسانی که می خواهند یک نیاز به آن را خرید به صورت جداگانه. برخی شایعات هم حاکی از آن است که قلم را نه تنها شامل می شود اما مناسب در داخل گوشی های هوشمند به طور مشابه به یک توجه داشته باشید کهکشان قلم, اما این است که به وضوح این مورد نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن