خیره کننده کره جنوبی coronavirus هواپیماهای بدون سرنشین نشان می دهد همه را تشویق می کند 'تشویق'

در شرایط جهانی coronavirus به روز رسانی وجود دارد که بسیار خبر خوب برای رفتن در اطراف در حال حاضر — هر چند است

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 تیر 1399
  • در شرایط جهانی coronavirus به روز رسانی وجود دارد که بسیار خبر خوب برای رفتن در اطراف در حال حاضر — هر چند استثنا هم وجود دارد از جمله در کره جنوبی است که انجام یک کار بهتر از بسیاری از کشورها در گرفتن یک دسته در ویروس ها و چرخی پایین شیوع است.
  • بر این اساس دولت وجود دارد در روزهای اخیر به میزبانی گسترده هواپیماهای بدون سرنشین صفحه نمایش است که در خدمت به هر دو افتخار این کشور مراقبت های بهداشتی کارگران بلکه به یادآوری برای انجام کارهایی مانند حفظ پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را به طوری که شانس جدید COVID-19 موج کاهش یافته در کشور است.
  • در سطح جهان بیش از 11.5 میلیون تایید موارد coronavirus گزارش شده با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. به همین ترتیب بیش از 535,000 که مردم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از پوشش اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر متمرکز در کشور و مکان در سراسر جهان است که در حال مبارزه بیشتر مانند آمریکا — که در آن دولت در سطح شیوع بیماری به نظر می رسد تقریبا خارج از کنترل در مکان هایی مانند تگزاس.

یک کشور شده است که خیلی از ستارگان در مبارزه با coronavirus از سوی دیگر در کره جنوبی است که آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد تنها دیده می شود کمی بیش از 13000 موارد تایید شده از زمان شروع این بیماری همه گیر و 284 و میر گزارش شده. در امتداد آن خطوط به حال با تشکر از شما به خط مقدم آن کادر پزشکی و کارکنان بهداشت و درمان در سراسر کشور, دولت به میزبانی باور نکردنی هواپیماهای بدون سرنشین نمایش بیش از رودخانه هان در روزهای اخیر در پایتخت این کشور شهر سئول.

باور نکردنی نمایش که شما می توانید در زیر به طول انجامید 11 دقیقه یا تا و شامل 300 هواپیماهای بدون سرنشین با همه چیز سازمان یافته توسط دولت و وزارت زمین و زیرساخت و حمل و نقل.

در یک نقطه در صفحه نمایش شما می توانید ببینید هواپیماهای بدون سرنشین خود را به ترتیب در الگوهای روشن است که یاد مردم هنوز هم به پوشیدن ماسک صورت خود را بشویید و اجتماعی فاصله — و در نهایت به "تشویق" و اجازه نمی دهد این همه گیر جهانی تعدیل روحیه خود را بیش از لازم است. که همه آنها ارزشمند یادآوری پس فقط به خاطر اینکه کره جنوبی است که بسیار دورتر همراه در پیروزی خود را بیش از این ویروس را از ما هستند که نشان می دهد آنها نگران اجازه گارد خود را و برخورد با یک موج جدیدی از کروناویروس.

جالب توجه است در حالی که کره جنوبی انجام داده است به خوبی مبارزه با ویروس آنها نیز برخورد با یک مقیاس کوچکتر نسخه از همان نفرت و بیزاری در برابر حمایت خاصی به عنوان ما می بینیم در سراسر ایالات متحده — ضد-ماسک صورت متعصبان و مانند آن. در واقع پلیس در کره جنوبی ثبت شده صدها نفر از دعوا در ماه ژوئن به تنهایی تا حد زیادی در حمل و نقل عمومی که مربوط به اختلافات بیش از مردم با پوشیدن ماسک صورت با توجه به نگهبان.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب