• برای Netflix, سری جدید مانند فضای زورو واقعیت را نشان می دهد مانند بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به و کف گدازه شده اند یک مزیت برای streamer, حتی اگر آنها نبوده است لزوما ملاقات با جهانی critical acclaim.
  • از نظر بینندگان آن را نشان می دهد مورد بررسی قرار گرفت که توسط ده ها میلیون نفر از خانواده ها در Netflix بکشد پایه مشترک شرکت raved در سه ماهه دوم سال سهامدار نامه منتشر شده در روز پنج شنبه.
  • در امتداد خطوط همان شرکت گفت: آن اضافه 10.1 میلیون مشترکین جدید در فقط به پایان رسید سه ماهه نسبت به 2.7 میلیون نفر در طول سه ماهه دوم سال گذشته است.

Netflix را فقط منتشر شده در سه ماهه دوم سال سهامدار نامه برای سال 2020 تصریح جذاب واقعیت است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای ساده از یک چهارم به بعد به صورت غالب در جهان جریان سرویس ویدئو. این یک حقیقت ساده در مورد ماهیت جریان را نشان می دهد تلویزیون و فیلم و آن حقیقت این است: منتقدان مهم نیست تا آنجا که آنها استفاده می کنه. شاید حتی در همه.

در اینجا چیزی است که منظور من است. پس از گرفتن یک نگاه اولیه در Netflix بسیار پیش بینی Steve Carell-led کمدی فضا زور — 10-قسمت سری که reteamed Carell با دفتر خالق Greg Daniels — من در بر داشت آن را به نشاط مقدار زیادی از سرگرم کننده و به طور کلی یک جامد بازگشت به فرم دانیلز. شما تنها زد به مشکل اگر شما شروع به مقایسه آن را به چیزهای دیگر و یا نمی تواند از آن لذت ببرید در این سطح برای آنچه در آن بود. نشان می دهد که فقط یک کمی ساده نیم ساعت کمدی دانیلز به من گفت مصاحبه با “اما آن را به یک شخصیت کمدی. و این معنی نیست روحیه. این تلاش به مانند عدالت به خوشبینی از تلاش برای به دست آوردن (به فضا).” منتقدان و پاره پاره نشان می دهد به خرد کن — اما که نمی منصرف کردن مخاطبان است. در مقابل نگاه کنید که چگونه کج نشان می دهد رتبه بندی در گوجه فرنگی — آن را در حال حاضر گردابی منتقدان نمره 39% اما مخاطبان آن را داده اند یک نمره از 76 درصد است. از همه مهمتر, هر چند این واقعیت است که مخاطبان به تماشای. در Netflix بکشد سهامدار نامه صادر یکشنبه در پشت سر هم با streamer آخرین بیلان مالی سه ماهه شرکت raved که 40 میلیون خانوار با توجه به معیارهای اختصاصی تماشا نشان می دهد که ارائه می دهد یک کمدی نگاه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در دنیای واقعی ایجاد یک شاخه جدید از نظامی متمرکز در فضا.

داستان همان است که با دو نفر دیگر از ارسال های اخیر به Netflix بکشد نزدیک به بی پایان توده ای از محتوای دو واقعیت را نشان می دهد بی ارزش بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی بهو یک واقعیت رقابت نشان می دهد به نام طبقه گداخته است که داوران باید به عنوان به طور کلی خیلی گنگ اما به نوعی خائنانه فوتی و فوری است.

سری دوم اساسا شامل مسابقه پرش در اطراف یک اتاق با موانع پراکنده در مورد جایی که نقطه تمام است به سقوط به استخر مایع (این “گدازه”) همه در اطراف شما. برخی از 37 میلیون خانوار بررسی شود که یکی از, در حالی که بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به — است که ساخته شده در اطراف یک پیچ و تاب و در حد معمول نشان می دهد قدمت نوع به دست آورده Netflix بینندگان از 51 میلیون خانوار.

منبع تصویر: Netflix

کافی است برای گفتن آن دو مانند فضا, نیروی, نیست, دقیقا ملاقات با جهانی critical acclaim. اما چه کسی مراقبت کنید ؟ همه آنها را اصلی ترین چیزی که مهم به streamer. آنها را نگه داشته ،

این بخشی از دلیل Netflix قادر به اضافه کردن موثر 10.1 میلیون مشترکین جدید در فقط به پایان رسید سه ماهه نسبت به 2.7 میلیون نفر در طول مدت مشابه در سال 2019.

“همه عمده شرکت های سرگرمی مانند WarnerMedia دیزنی و NBCUniversal در حال هل دادن خود را در جریان خدمات و دو تا از با ارزش ترین شرکت در جهان اپل و آمازون در حال رشد سرمایه گذاری خود را در محتوای حق بیمه,” Netflix سهامداران نامه می خواند. “علاوه بر این, Infinite رشد حیرت انگیز است که سیالیت اینترنتی, سرگرمی. به جای نگرانی در مورد تمام این رقبای ما همچنان به چوب به استراتژی ما در تلاش برای بهبود خدمات ما و محتوای هر سه ماهه سریعتر از همسالان ما.”

سابق Amazon Studios اجرایی متی توپ ساخته شده برخی از این نقاط همان — در مورد شکل ایده از کیفیت و ارزش منتقدان هستند (یا نیست) در جریان جنگ در, درخشان MediaREDEF مقاله با عنوان ‘کیفیت’ حواس پرتی — اگر آن را در همه وجود دارد. در اینجا گزیده ای (تمام چیزی که ارزش خواندن):

“به رشد در محتوای کسب و کار هر شبکه نیاز دارد ‘بزرگ’ و ‘کلاسیک را نشان می دهد و مسلما تک بازدید بیش از حد. Netflix بکشد قطعا همه از این. اما بخش عمده ای از بودجه خود را صرف در تعقیب عمده ای از آن بینندگان: non-برندگان امی … در Netflix بکشد همیشه استخدام برای نشان دادن ” تلویزیون بزرگ.’ آنها همیشه در تلاش برای ‘ساخت تلویزیون بزرگ.’ در واقع بسیاری از تلویزیون است ، اگر Netflix ساخته شده بیشتر تاج و کمتر محتوای کلی آن خواهد بود کمتر محبوب کمتر تماشا و آهسته تر در حال رشد است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im