جدید محرک چک تا 6000 دلار می تواند فرستاده شده به زودی – در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

میلیون ها نفر از آمریکایی ها ضربه سخت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر در حال انتظار برای ی

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 خرداد 1399
  • میلیون ها نفر از آمریکایی ها ضربه سخت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر در حال انتظار برای یکی دیگر از محرک به روز رسانی چک امید دولت فدرال اقدام جدید امداد برنامه از برخی از نوع.
  • شانس هستند به دنبال بهتر که ممکن است دیر اتفاق می افتد بعد از آن به خصوص به عنوان coronavirus ادامه به تاخت و تاز هر دو در بهداشت عمومی و اقتصاد ایالات متحده.
  • در اینجا نگاهی به تعدادی از coronavirus محرک های پیشنهادی روی میز و به همین دلیل آن را به طور فزاینده ای به دنبال به احتمال زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد سعی کنید چیزی جدید در امتداد این خطوط نسبتا به زودی.

هنگامی که شما فکر می کنم به پایان ماه مارس است که زمانی که کنگره تصویب عظیم 2.2 تریلیون دلار coronavirus اورژانس امداد بسته است که با بودجه مستقیم محرک پرداخت به اکثر آمریکایی ها آن را نگاه نمی کند که از مدتها پیش در تقویم. در عین حال به نحوی مارس احساس عملا یک عمر پیش به عنوان COVID-19 همه گیر است و درنگ و تبدیل بسیاری از زندگی ما در داخل و خارج مخرب اقتصاد و ترغیب بحران بهداشت عمومی مانند ما قبل از دیده نمی شود در طول عمر ما.

نظر آخرین در مبارزه با ویروس محققان در حال ساخت امیدوار کننده پیشرفت در پیدا کردن مواد مخدر برای مبارزه با ویروس — که قطعا خبر خوبی از موارد فزاینده در برخی از نقاط ایالات متحده در حال حاضر. در ضمن فدرال رزرو در روز چهارشنبه گفت: اساسا همه اقتصاد در حال رفتن به پیچ برای سال به دلیل coronavirus که آن را فقط اتفاق می افتد آمد و تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت گفته سناتور آمریکایی دولت این است که به طور جدی با توجه به ارسال کردن دور جدیدی از کروناویروس محرک چک.

که مقام خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin و در حالی که او را نمی گوید اعضای کمیته مجلس سنا در کسب و کار کوچک و کارآفرینی در اخیر ظاهر چه نوع از اقدام دولت ممکن است و یا وقتی که او نیست, گوشت چرخ کرده کلمه در مورد ایده اولیه: "من فکر می کنم ما در حال رفتن به طور جدی نگاه کنید که آیا ما می خواهیم به انجام بیشتر با لينک مستقيم پول به تحریک اقتصاد" است که چگونه او آن را با توجه به فاکس کسب و کار.

صرف نظر از هر اقدام دولت تصمیم می گیرد برای گرفتن یک تعداد انگشت شماری از محرک های جدید ایده های ارائه شده توسط ملی مجلس و برخی از آنها حتی به طور رسمی در جدول در حال حاضر. برای مثال بهداشت ، کامالا هریس یک دموکرات از کالیفرنیا به نام برای 2000 $در هر ماه پرداخت برای همه آمریکایی ها که درآمد تا $120,000 در هر سال است. او بسته را ارائه می کنند تا آنجا که $4,000 برای زوج های متاهل و 2000 دلار برای هر کودک واجد شرایط.

در ضمن دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان با تصویب بسته محرک اقتصادی جدید است که شامل پول برای فرمت اصلی محرک بررسی, تلاش, و آن را ارائه $1,200 به افراد و تا آنجا که $6,000 برای خانواده ها. و دیگر ایده های مطرح شده در خارج از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها مانند امریکا را کشف و اعتبار مالیاتی ما در مورد نوشت: دیروز. این ایده در اینجا که برگ برنده خود را در ثبت به عنوان حمایت در اصل برای اعتبار مالیاتی به پرداخت بازگشت آمریکایی ها تا 50 درصد از آنچه که صرف در چیزهایی مانند بلیط هواپیما و هتل و اجاره اتومبیل و رستوران ها — تئوری ترغیب آنها به انجام بیشتر از آن چیزهایی که برای کمک به اقتصاد در حال حاضر. اعتبار اعمال را به واجد شرایط هزینه های سال جاری و همچنین در سال 2021 و آن را حداکثر در 4000 $در هر خانواده است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن