بیشتر مردم با استفاده از Snapchat سه ماهه گذشته اگر چه بیشتر جوهر قرمز ریخته شده بود

شرکت مادر اجتماعی-رسانه, برنامه Snapchat, ضربه محکم و ناگهانی, Inc., گزارش دوم خود را-نتایج سه ماهه پس از بسته

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
شرکت مادر اجتماعی-رسانه, برنامه Snapchat, ضربه محکم و ناگهانی, Inc., گزارش دوم خود را-نتایج سه ماهه پس از بسته شدن بازار امروز در ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. در طول سه ماه از جمله آوریل, مه, ژوئن, ضربه محکم و ناگهانی گزارش 17 درصد افزایش در درآمد سال بیش از سال به $454 میلیون. اما از دست دادن خالص افزایش یافته است از $255 میلیون نفر در طول سال گذشته در سه ماهه دوم به $326 میلیون نفر در طول سه ماهه مشابه این سال است. ضربه محکم و ناگهانی جوهر قرمز گل رز 28 درصد از 19 سنت در هر سهم طی سه ماهه دوم سال 2019 به از دست دادن 23 سنت در هر سهم برای سال جاری در سه ماهه دوم.

تعداد روزانه کاربران فعال در اسنپ چت رز 17 ٪ در سال بیش از سال طول Q2

اسنپ چت به حال 238 میلیون روزانه کاربران فعال در طول سه ماهه دوم 35 میلیون یا 17 درصد بیش از 203 میلیون DAUs آن گزارش شده در طول سه ماهه مشابه سال گذشته است. در شمال امریکا و اروپا و بقیه جهان DAUs افزایش یافته و هر سال بیش از سال و پی در پی در طول Q2. تعداد روزانه کاربران فعال نیز افزایش یافت در طول دو سال گذشته و پی در پی در هر دو سیستم عامل iOS و سیستم عامل آندروید است. در طول سه ماهه, اسنپ چت, کاربران, باز, برنامه, نزدیک به 30 بار در روز به طور متوسط.

مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل می گوید: "ما همچنان به رشد جامعه ما و کسب و کار در یک چالش و نامشخص محیط زیست است. من افتخار می کنم تیم ما برای نوآوری در تجربه های جدید برای جامعه ما و رانندگی ارزش برای شرکای ما نشان دادن اهمیت خدمات ما در زندگی مردم است. ما سپاسگزار است که انعطاف پذیری کسب و کار ما اجازه داده است ما را به تمرکز بر روی آینده ما رشد و فرصت است."

برخی از Q2 نتایج منتشر شده توسط ضربه محکم و ناگهانی به نظر می رسد امیدوار کننده به طور متوسط روزانه تعداد زیادی از کاربران به تماشای نشان می دهد 40 درصد افزایش یافت سال بیش از سال است. روزانه به طور متوسط از اسنپ چت کاربران بیش از 35 سالگی که مشاهده برنامه کشف news feed 40 درصد افزایش یافت بر اساس سالانه در طول سه ماهه دوم. و ضربه محکم و ناگهانی همچنین اعلام کرد گسترش چند سال مطالب همکاری با دیزنی, ESPN, NBC ViacomCBS های NBA و NFL.

اسنپ چت است حاصل آمده است یک راه طولانی از آن شناخته شده بود به عنوان برنامه ای است که به طور خودکار عکس های حذف شده در 10 ثانیه می روم و هیچ اثری از X-rated مواد که فقط میشود. شایعه ای که منتشر شده در سال 2013 ادعا کرد که Facebook پیشنهاد 1 میلیارد دلار برای اثبات این است که اسنپ چت گاهی اوقات بهترین معاملات شما را به آنهایی است که هرگز انجام شده است. از سوی دیگر Facebook ساخته شده است یک معامله شگفت انگیز هنگامی که آن را خریداری Instagram برای $1 میلیارد دلار در سال 2012. در زمان دوم شناخته شده بود و برای آن دوربین فیلتر و تا به حال حدود 30 میلیون کاربر. در سال 2016 Instagram به سرقت برده داستان از اسنپ چت; این پیام های بصری است که اقامت در این برنامه برای 24 ساعت. Instagram در حال حاضر بیش از 1 میلیارد کاربر و ارزیابی در بیش از 100 میلیارد دلار.

ضربه محکم و ناگهانی CFO درک اندرسون گفت که اوایل گزاف گویی است که اسنپ چت دریافت کرد که این بیماری همه گیر مردم مجبور به ماندن در خانه به پایان رسیده است. اندرسون همچنین با اشاره به این که همه چیز هنوز برای بازگشت به حالت عادی ساخت آن سخت است برای پیش بینی آنچه در سه ماهه جاری نتایج ممکن است. او اظهار داشت که "در شروع گسترده پناهگاه در محل سفارشات به عنوان مردم به دنبال به ماندن متصل شده و سرگرم از خانه ما مشاهده افزایش روزانه کاربران فعال که به اطلاع ما برآورد اولیه. این اولیه آسانسور از بین می رود سریع تر از ما پیش بینی به عنوان پناهگاه در محل شرایط ادامه داشت. تبلیغات و تقاضا در Q3 در طول تاریخ شده است تقویت عواملی که به نظر می رسد بعید است به تحقق در همان راه آنها را در سال های قبل از جمله بازگشت به مدرسه, فصل, فیلم, انتشار برنامه و عملیات های مختلف ورزشی در لیگ های. در این نقطه در زمان دشوار است برای پیش بینی که چگونه این عوامل ممکن است تحت تاثیر تبلیغات و تقاضا در مانده از Q3." این شرکت اعلام کرد که تا کنون در Q3 درآمد تا 32 درصد از سال گذشته اما انتظار دارد که رشد آهسته از طریق بقیه از سه ماهه پایان با افزایش 20 ٪ در درآمد تبلیغات برای Q3.

سرمایه گذاران نیست بتواند در آینده پتانسیل اسنپ چت بر اساس جریان بزرگتر از جوهر قرمز. پس از ساعت زمانی که این گزارش منتشر شد, سهام کاهش یافته و بیش از 6 ٪ به $23.20 یک سهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب