سونی lures های شما را به خرید یک تلویزیون جدید علیرضا برنامه

گوشی اکسپریا مشکل هستند با تنها 400,000 واحد حمل بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 است. که عظیم 63.7% افت از

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 اردیبهشت 1399
گوشی اکسپریا مشکل هستند با تنها 400,000 واحد حمل بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 است. که عظیم 63.7% افت از سال پیش چهارم و کمترین نتیجه در سونی تاریخچه. تلویزیون فروش واحد در حال برگزاری زمین خود را هر چند, و در حال حاضر این شرکت ژاپنی اضافه شده یک ابزار جدید برای کمک به شما در خرید یک تلویزیون است. جالب اینجاست که این تلفن همراه یک برنامه واقعیت تقویت است که قابل اجرا بر روی گوشی های آندروید با ارکر قابلیت ها و دستگاه های اپل با iOS 11.3 و یا بعد.

این تصور TV AR app در حال حاضر نورد و آن را به شما صرفه جویی در اندازه گیری نوار ورزش. شما فقط انتخاب یک تلویزیون و اندازه صفحه نمایش و تلفن خود را به سمت دیوار و یا ایستاده. برنامه را نشان می دهد تلویزیون مجازی مجموعه حاوی داخل خانه خود را.

این نرم افزار تنها پشتیبانی از تلویزیون های سونی مدل ، این شرکت می خواهد به شما فروش خود را با تکنولوژی ارائه مفید و سرد پیش بینی TV AR app. قابل فهم است اما به عنوان بسیاری از تلویزیون های مشابه هستند در اندازه اگر صفحه نمایش مورب همان است که شما هنوز هم می تواند استفاده از این برنامه به حدود چک کنید اگر خرید جدید خود را مناسب در اتاق خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب