حرکت آهسته ویدیو نشان می دهد اپل دیده بان حفاظت از مدارهای خود را از آب آسیب

نگران است که آب در حال رفتن به خود را سرخ می کنیم Apple Watch ؟ نسل اول اپل و سری 1 مدل چلپ چلوپ و مقاوم در بر

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
نگران است که آب در حال رفتن به خود را سرخ می کنیم Apple Watch ؟ نسل اول اپل و سری 1 مدل چلپ چلوپ و مقاوم در برابر آب, اما آنها نباید مستغرق.. با شروع سری 2 مدل به شمار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شنا کردن در استخر و یا اقیانوس. اما نه خود را می پوشند اپل دیده بان در حالی که غواصی, اسکی روی آب, و یا اگر شما درگیر در هر گونه فعالیت که در آن وجود دارد و با سرعت آب است که می تواند قدرت راه خود را به دستگاه.

سازمان دیده بان سازمان دیده بان اپل اخراج آب در حرکت آهسته

سری 2 از طریق سری 5 اپل دیده بان مدل نباید مستغرق فراتر از یک عمق. این ممکن است تغییر کمی با دیده بان اپل سری 6 با توجه به TF بین المللی Ming-Chi Kuo. این تحلیلگر می داند که آنچه مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک است که با داشتن برای صبحانه قبل از اجرایی تصمیم گرفته است می گوید: آینده اپل دیده بان را بهبود مقاومت در برابر آب. سری 5 ساعت می تواند زنده ماندن در آب به عمق 50 متر است.
چه به ارمغان می آورد همه از این تا امروز علاوه بر ثابت باران در جنوب است فیلم گرفته شده توسط Slow Mo Guys. فقط به عنوان نام خود را در کانال یوتیوب نشان می دهد بچه ها (گاوین رایگان و دانیل Gruchy) با استفاده از حرکت آهسته ویدئوها به توضیح تکنولوژی و علم است. در آخرین ویدئو به بچه ها نشان می دهد که چگونه اپل دیده بان ejects آب برای محافظت از مدارات داخل دستگاه. به عنوان این ویدئو توضیح می دهد ساعت اپل (دوباره سری 2 و بعد از آن) می رود و به آب به حالت قفل هنگامی که مرطوب در نتیجه مسدود کردن هر ورودی لمسی از کار. این جلوگیری از هر گونه اتفاقی در تعامل با سازمان دیده بان و همچنین اجازه می دهد تا دستگاه به اخراج آب از بلندگو. شما حتی می توانید فعال کردن این ویژگی را در پیشبرد اگر شما می دانید که شما در حال رفتن به submerging دستگاه. نگه داشتن در ذهن که آب قفل را بهبود دستگاه مقاومت در برابر آب. برای فعال کردن این قابلیت رفتن به مرکز کنترل و به آن ضربه بزنید بر روی آب رها کردن آیکون.

به نوبه خود از آب قفل و فشار H2O, شما به سادگی به نوبه دیجیتال تاج. در 2000fps شما می توانید آب متلاطم از بلندگو. برخی از آب می شود به دام افتاده توسط سخنران و مکیده می شود به تماشای. بنابراین اپل دیده بان توقف این روند برای یک دوره کوتاه از زمان اجازه می دهد تا آب را جمع آوری قبل از ارتعاشات فشار مایع کردن دوباره. این طول می کشد محل برای 10 دوره قبل ارتعاشات متوقف شود.

ما انتظار دیدن اپل دیده بان سری 6 پرده برداری کرد در ماه سپتامبر با یک بومی خواب-نظارت بر برنامه و oximeter پالس. دومی اندازه گیری اشباع اکسیژن در کاربر خون به مطمئن شوید که چیزهای جریان است در سراسر بدن او است. صحبت از صرفه جویی در زندگی ویژگی های ساعت اپل پاییز تشخیص کار خود را با توجه به اوماها را KETV (از طریق AppleInsider). Lsast ماه 92-سال پیر کشاورز جیم Salsman صعود به حال 21-پا نردبان برای جلوگیری از یک دانه bin از مورد حمله قرار گرفتن کبوتر. اما باد وزید نردبان 2-پا باعث Salsman به سقوط. پس از برخورد به زمین او در درد شدید و هیچ کس در اطراف به او کمک کند.
آگاه از سقوط ویژگی تشخیص در این گاه شمار, Salsman فریاد زد به تماشای "هی سیری جیم Salsman صدمه دیده بد در مزرعه." اما سازمان دیده بان خوبی بود پیش از او و پس از تشخیص سقوط آن به نام خدمات اورژانس در محل حادثه. کشاورز به پایان رسید تا با یک لگن شکسته و دیگر شکستگی; او همچنان در بیمارستان است اما هنوز نظر خود را خوش شانس است.

سقوط آشکارساز فعال است هنگامی که آن را تشخیص دهد تماشای کاربر گرفته سخت می گیرند. اگر فرد مصدوم پاسخ نمی دهید به آن را به مخاطب کمک کند و مردم بر این کاربر از لیست تماس های اضطراری. کسانی که 65 ساله و مسن تر باید این ویژگی به طور پیش فرض در حالی که کاربران را قادر می سازد آن را به صورت دستی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن