شماره تلفن باربری اسلامشهر

یکی دیگر از مناطق تحت پوشش خدمات است که کلیه امور باربری ، اسباب کشی و جابجایی بار را شامل می شود. خودروهای مج

توسط مدیر سایت در 1 خرداد 1402

یکی دیگر از مناطق تحت پوشش خدمات است که کلیه امور باربری ، اسباب کشی و جابجایی بار را شامل می شود. خودروهای مجهز و با نظافت کامل ، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید ، پرسنل حرفه ای ، دارا بودن مجوز و فعالیت زیر نظر اتحادیه حمل و نقل ، امکان صدور بیمه بار ، سرعت  و دقت در انجام بخشی از معیارهای متمایز کننده ما از سایر اتوبارهای تهران می باشد. پرند بار 60 سال سابقه در زمینه حمل و نقل باری دارد و به جرات می توان گفت اولین و قدیمی ترین شرکت دارای مجوز رسمی است.

ما هرآنچه که برای باربری  مورد نظر و تامین کننده رضایت شما باشد را ارائه می دهیم. اثاث کشی و جابجایی بارهای سنگین و سبک در مجتمع های گلستان ، مهستان ، ایران زمین ، فرانکو ایرانیان ، هرمزان ، شاه گلی ، پارسیان ، خاتم الانبیا و سایر مجتمع ها و محله ها با بهترین کیفیت و سریعترین شرایط اجرا می شود.

علاوه بر پذیرش سفارشات شخصی جهت اسباب کشی ، ما آماده همکاری با سازمان ها و ادارات واقع در این منطقه مانند وزارت بهداشت هستیم  باربری اسلامشهر که هم بصورت پروژه ای و هم در شرایط همکاری بلندمدت خدمات رسانی به شما را افتخار خود می دانیم.

محله شهرک غرب یا شهرک قدس یکی از مناطق شمال غربی تهران و جز منطقه 2 شهرداری می باشد. این محله با شعب سعادت آباد ، باربری فرحزاد ، ونک واتوبان چمران نزدیکی دارد به همین دلیل ساکنین این منطقه جهت سفارش های اسباب کشی یا حمل بار می توانند به راحتی با شعب مختلف بهتربن باربری اسلامشهر ما در این محله های تماس بگیرند و حتی برای اطمینان بیشتر و ثبت قرارداد رسمی به یکی از شعب پرند بار در تهران مراجعه نمایند.

متمایزترین خدمات اتوبار و باربری

وقتی صحبت از کیفیت خدمات می شود ، مطمئنا پرندبار مورد اعتماد و پسند ساکنین این محله است. متمایزتر از سایر اتوبار های فعال در این محله ، ما نه تنها دارای مجوز رسمی هستیم ، بلکه با بیش از 6 دهه فعالیت تخصصی ترین تیم حمل بار در ایران را داریم. جدیدترین خودروها ، تنوع خودرویی از وانت گرفته تا خاور ، نظافت مرتب خودروها ، در اختیار داشتن پرسنل آموزش دیده ، نهایت احترام به مشتریان و حفظ حقوق ایشان ، اجرای فرآیند اسباب کشی از صفر تا صد ، بسته بندی اصولی اثاثیه ، برخی از ویژگی های ممتاز ما می باشد که در ادامه هریک را با جزئیات بیشتری  باربری در اسلامشهر به شما شرح خواهیم داد.

 

با پرندبار ، شما نگران هیچ مسئله ای در اسباب کشی و باربری در  نیستید. نه آسیبی به اثاثیه شما وارد می شود ، نه اثاثیه به سرقت می رود ، نه با کارگر و پرسنل مشاجره و جروبحث خواهید داشت و در کمترین زمان و بهترین نحو اوامر شما اجرا خواهد شد. متاسفانه در سال های اخیر شاهده بوده ایم که عده ای با سو استفاده از نام درخشان این شرکت ، خود را به عنوان یک اتوبار معتبر معرفی کرده اند ، درحالیکه اتوبار اسلامشهر  نه تنها مجوزی نداشته اند ، موجب رنجش خاطر و ناراضایتی کارفرما از نحوه انجام اسباب کشی و حمل بار شده اند و حتی هزینه های غیرمتعارف و نامعقولی را طلب کرده اند.

حتما در انتخاب اتوبار دقت کافی داشته باشید و سعی کنید قبل از انتخاب مجوز شرکت  را بررسی کنید.

اسباب کشی در باربری اسلامشهر

اسباب کشی فقط این نیست که اثاثیه را به هر نحوی از منزلی به منزل جدید منتقل کنید. این فرآیند اصول و قواعد فنی خاصی را دارد. ما در شعبه  باتوجه به تعداد اثاثیه و حجم بار ویکی پدیا خودرو و کارگر ماهر را به محل شما اعزام می کنیم. ابتدا اثاثیه با دقت از جایی که در آن قرار گرفته یا نصب شده اند خود جابجا و جدا می شوند ، وسپس برای هر وسیله یک کارتن محکم مقوایی از پیش ساخته شده در نظر گرفته می شود که درون آن قرار می گیرد و فضای خالی بین بدنه اثاثیه با جعبه توسط فوم به خوبی پر خواهد شد. همچنین مبلمان با دقت با  سلفون پیچ می شوند تا از آسیب و آلوده شدن آنها جلوگیری شود.

در ادامه برای جابجایی اثاثیه بین طبقات با همکاری چند کارگر و تجهیزات ویژه این کار انجام خواهد شد.

صدور بیمه نامه باربری شهرک

بیمه یک ضمانت است. برای  ما صدور بیمه نامه مخصوصا برای اثاثیه گرانقیمت را به شما پیشنهاد می کنیم. ما با همکاری شرکت های معتبر بیمه و به دلیل اینکه دارای جواز رسمی فعالیت هستیم ، این امکان را به کارفرمایان خود می دهیم که بار و اثاثیه را بنا به تصمیم خود به سرعت بیمه کنند. اگرچه ما تمامی اصول جابجایی و حمل بار را رعایت می کنیم ، اما نمی توان تاثیر اتفاقات پیش بینی نشده را نادیده گرفت و اگر اثاثیه شما گرانقیمت است بهتر این است که صدور بیمه را در ذهن خود داشته باشید. البته به دلیل کوتاهی مسافت در جابجایی  باربری اسلامشهر های درون شهری معمولا بیمه ضرورت کمتری دارد ، اما اگر قصد مهاجرت به شهرستان یا از شهرستان به تهران و  را دارید ، حتما بیمه را به یاد داشته باشید.

منبع : https://list-autobar-arzan.ir/eslamshahr

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن