صرفه جویی در $200 در این Samsung Galaxy S20 5G گوشی های

سامسونگ در حال اجرا است یک فروش در آمازون بنابراین همانطور که عنوان می گوید اگر شما به دنبال یک 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند در اینجا این است شانس خود را برای نجات یک کمی. اگر چه 200 دلار ممکن است به نظر نمی رسد بیش از حد با توجه به این گوشی هزینه بیش از $1,000 حداقل این چیزی است که مردم می توانند صرف چیز دیگری است.همچنین شما را وادار به انتخاب بین Galaxy S20+ 5G و کهکشان S20 فوق العاده 5G به عنوان هر دو در حال گرفتن 200 دلار تخفیف. این درست است که شما نمی قادر خواهد بود به را انتخاب کنید رنگ مورد علاقه خود را پس از فروش محدود به فقط یک زن و شوهر.

برای مثال شما می توانید دریافت ارزان تر Galaxy S20 فوق العاده 5G اگر شما خرید کیهانی خاکستری نسخه به جای کیهانی ، اگر شما ترجیح می دهند کهکشان S20+ 5G آن راه دیگری در اطراف. چه هر دو معاملات مشترک است این است که اینها ما نسخه های به طوری که آنها سازگار با تمام حامل در کشور است.

گوشی های قفل هستند و با ما بیا گارانتی پس از آنها به فروش می رسد به طور مستقیم توسط سامسونگ. آن را به ارزش اضافه کرد که کهکشان S20 فوق العاده 5G معمولا به فروش می رساند برای عظیم $1,400 در حالی که کهکشان S20+ 5G هزینه کمتر از $1,200. من حدس می زنم شما هنوز هم مجبور به پرداخت بیش از $1,000 برای Galaxy S20 فوق العاده 5G حتی با تخفیف اما گلکسی S20+ 5G است که درست در زیر که مانع روانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>