اثر باقی مانده از آخرین سرکوب Huawei می تواند نتیجه معکوس در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد صادرات تغییر حکومت است که تاثیر منفی بر روی Huawei و وابسته ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 اردیبهشت 1399
در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد صادرات تغییر حکومت است که تاثیر منفی بر روی Huawei و وابسته به آن و شرکت های تابعه. تحت قانون جدید ایالات متحده می تواند هر گونه ممنوعیت ریخته گری استفاده می کند که ایالات متحده آمریکا-منابع نیمه هادی در ساخت تجهیزات از حمل و نقل تراشه برای Huawei بدون مجوز صادر شده توسط وزارت بازرگانی. اول از همه این را جلوگیری از تولید کننده چینی از دریافت آن بالا پایان تراشه های تولید شده توسط TSMC. دومی قرار است به ارائه 5nm چیپست Kirin برای Huawei بعد از این سال برای همسر سری 40 دلیل در سه ماهه چهارم سال 2020 است.

TSMC می تواند از دست دادن آن دومین مشتری به صادرات ایالات متحده قانون

ما تعجب می کنم که درست است که این تصمیمات در واشنگتن از آنجا که همیشه وجود دارد اثرات باقی مانده که به نظر می رسد به لغزش گذشته توجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. برای مثال ممنوعیت Huawei از آن ایالات متحده زنجیره تامین را ویران کرده است برخی از ایالات متحده شرکت فنی; Huawei خریداری 18 میلیارد دلار از منابع از آمریکا در سال 2018 است. و در حال حاضر Huawei توانایی دریافت high-end تراشه های سمت چپ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصمیم گیری این است که یک مرد که باعث می شود بر اساس تصمیم گیری است که خوب بودن به او در هر لحظه در زمان. به یاد داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در برابر توصیه های ساخته شده توسط مشاوران او در سال 2018 و درخواست شده است که وزارت بازرگانی حذف ممنوعیت که مانع ZTE از دسترسی به آن در ایالات متحده در زنجیره تامین است. صدا آشنا است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن بنا به گزارش های مورد نیاز رئیس جمهور چین شی جین پینگ کمک در ماده های مالی و کمک به دختر خود دریافت حق ثبت اختراع برای محصولات مختلف (از جمله ماشین های رای گیری) در کشور است. تهمت دیگر نیاز جمهور یازدهم و همچنین در چین به دلیل coronavirus.
اما اثر باقی مانده در TSMC از صادرات جدید قانون فقط خیره کننده است. بازگشت در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که آن را می خواستم TSMC برای ساخت یک کارخانه در ایالات متحده به بوسیله اسباب گردنده از برش لبه تراشه. بنا به گزارش ها تهمت بود فشار TSMC اعلام این قبل از انتخابات ماه نوامبر پس از یک ساخت جدید گیاه کمک خواهد کرد که ساخت و ساز ایالات متحده شرکت های تولید میلیاردها دلار در زیرساخت های درآمد و تولید بسیاری از مشاغل جدید است. هفته گذشته وال استریت ژورنال گزارش داد که TSMC تا به حال تصمیم به ساخت یک کارخانه در ایالات متحده است که شروع به تولید 5nm تراشه توسط 2023. و این بخشی است که بسیار فوقالعاده بی منطق است که آن را سخت به این باور است با مسدود کردن TSMC از حمل و نقل تراشه برای Huawei مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود اساسا جلوگیری از ریخته گری دومین مشتری از انجام کسب و کار با آن. در سال گذشته Huawei اختصاص $5.2 میلیارد دلار از TSMC درآمد. ریخته گری می گوید که بدون هواوی, کسب و کار, آن را نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای ساخت یک کارخانه در ایالات متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود در اصل برافراشتند خود را petard (Google).
رویترز گزارش امروز که چین وزارت بازرگانی است نه خوشحال با دولت ایالات متحده در آخرین حرکت خود در برابر Huawei. در بیانیه این وزارتخانه خواسته است که ایالات متحده متوقف کردن آنچه در آن خواستار آن هستند "بد اعمال" و می گوید که آن را به تمام اقدامات لازم را برای حفاظت از حقوق و منافع شرکت های چینی. این وزارت می گوید: "ایالات متحده مورد استفاده قدرت ملی و با استفاده از به اصطلاح امنیت ملی نگرانی به عنوان بهانه و کنترل صادرات به ادامه سرکوب خاص برخی از شرکت ها در کشورهای دیگر." قانون جدید به اثر رفت در روز جمعه اگر چه ایالات متحده آمریکا است که اجازه می دهد ویفر در حال حاضر در تولید به حمل شود به Huawei به عنوان طولانی به عنوان آنها می رسند و بعد از 120 روز از جمعه.
وزوز در اطراف کولر آبی است که چین را مقابله به مثل در برابر برخی از شرکت های ایالات متحده از جمله اپل سیسکو و کوالکام. 14.8 درصد از اپل مالی سه ماهه دوم درآمد آمد از فروش در چین و کوالکام می کند یک کسب و کار سریع تهیه چیپست و تراشه مودم به تلفن تولید کنندگان مانند Xiaomi Vivo و Oppo. برخی از تولید کنندگان چینی هستند که خود را در حال توسعه تراشه برای جلوگیری از هوی و هوس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. Huawei شده تبدیل و تولید آن از اواسط محدوده چیپست به SMIC چین s بزرگترین ریخته گری. SMIC با استفاده از تمام چینی IP برای تولید مدارهای مجتمع که بدان معنی است که ایالات متحده ممکن است قادر به کنترل گری, ریخته گری صادرات. برای مثال فقط روز دیگر ما به شما گفت که SMIC شد تولید Huawei جدید Kirin 710A اواسط محدوده SoC با استفاده از آن 14nm روند گره.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن