Postmates اولین بار است که ارائه خدمات به اضافه کردن منظقه وانت

Postmates جدید اضافه منظقه وانت ویژگی برای تحویل رانندگان و مشتریان. هر کسب و کار با یک Postmates قرص می تواند

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 اردیبهشت 1399
  • Postmates جدید اضافه منظقه وانت ویژگی برای تحویل رانندگان و مشتریان.
  • هر کسب و کار با یک Postmates قرص می تواند فعال منظقه وانت در برنامه است.
  • مشتریان و رانندگان خواهد شد "چک در" در زمان واقعی زمانی که آنها می رسند به هشدار کسب و کار.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Coronavirus همه گیر به شدت تغییر عادات ما و روال تقریبا یک شبه ما را مجبور به ماندن در داخل و جلوگیری از تجمعات در تمام هزینه. رستوران ها و کافه ها شده اند و آمار به عنوان سخت به عنوان هر کسب و کار انجام همه چیز آنها می توانند به باز بماند در حالی که نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان خود را امن است. برای بسیاری از آنها این به معنای محدود کردن خدمات به وانت و تحویل و روز جمعه Postmates ساخته شده زندگی ما را کمی راحت تر با ویژگی های جدید.

Postmates شد آنلاین اولین ارائه خدمات به معرفی غیر-تماس تحویل در آغاز ماه مارس و امروز این شرکت است که ضرب و شتم رقبای خود به پانچ یک بار دیگر با منظقه وانت. از آنچه ما می دانیم درباره COVID-19 بودن در یک فضای محصور با افراد دیگر برای هر طول زمان خطرناک است به همین دلیل است که Postmates می خواهد برای کمک به کسب و کارهای محلی رها کردن سفارشات در محدود کردن به طوری که مشتریان لازم نیست برای رفتن داخل.

با توجه به یک پست وبلاگ در Postmates' وب سایت هر تاجر با یک Postmates تبلت در حال حاضر قادر به ارائه منظقه وانت از طریق نرم افزار. آنها همچنین می توانید انتخاب کنید برای این کار به تنها خدمات را به آنها ارائه دهد بنابراین اگر آنها می خواهند همه تحویل رانندگان و مشتریان به صبر در خارج به منظور تحویل منظقه آنها می توانید انجام دهید.

منبع تصویر: Postmates

"برای استفاده از این ویژگی, های تجاری را انتخاب اینکه آیا یا نه آنها می خواهند به دست خود کالا منظقه" شرکت توضیح داد که در همان پست وبلاگ در روز جمعه. "اگر مشتری بخواهد وانت مشتری خواهد شد "چک در" در زمان واقعی زمانی که آنها به تاجر به اطلاع آنها به خارج است. ناوگان برنامه همچنین پشتیبانی از منظقه وانت بنابراین Postmates قادر خواهد بود به اجازه تاجر می دانم که آنها وجود دارد را انتخاب کنید تا به آیتم استفاده کنید. ناوگان برنامه همچنین پشتیبانی از منظقه وانت بنابراین ناوگان قادر خواهد بود به اجازه تاجر می دانم که آنها وجود دارد را انتخاب کنید تا آیتم — این بیشتر باعث کاهش دید-تماس با تعاملات انسانی در زنجیره تحویل."

به عنوان متحده شروع به بازگشایی فرد کسب و کار خواهد بود به انجام آنچه آنها می توانند به هر کس نگه داشتن امن و با منظقه وانت آنها می تواند اطمینان حاصل شود که ارتباط کمی که لازم است ساخته شده بین کارکنان و مشتریان در حالی که نگه داشتن کسب و کار باز است. متاسفانه ما می توانیم انتظار برای دیدن بسیاری از مکان های کسب و کار بازگشایی در روزهای آینده با توجه به ادامه بحران, اما آن را به خوبی می دانیم که وجود دارد ابزارهای موجود برای آنهایی که مراقبت.

منبع تصویر: Postmates

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب