در سطح جهانی پرده برداری در Consumer Electronics Show در لاس وگاس راه بازگشت در اوایل ماه ژانویه, آخرین علاوه بر سامسونگ Galaxy S10 خانواده شده است و غیررسمی موجود stateside برای بیش از دو ماه در حال حاضر حسن نیت ارائه میدهد از خرده فروشان مانند B&H Photo Video مختلف غیر مجاز بی فروشندگان.

تا حدودی جای تعجب کهکشان S10 Lite می پیوندد کهکشان S6 مطلب به بازار ایالات متحده امروز اگر چه فروش فنی برنامه ریزی شده برای شروع فردا, مارس 17 از طریق “کانال های محدود.” ما در حال صحبت کردن سامسونگ رسمی ما e-store و همچنین به عنوان بهترین خرید و آمازون با قیمت توصیه می شود در $650 در سراسر هیئت مدیره.
که ممکن است صدا مناسب در سال گذشته زمانی که بقیه S10 صف را دیدم نور روز اما در حال حاضر آن را احساس می کند مانند یک سختی به فروش برساند. پس از همه این “استاندارد” کهکشان S10 است که به طور معمول فقط 100 دلار گران, غالبا برای رفتن کمتر از آن است که با کوچکتر و در عین حال با کیفیت بالاتر صفحه نمایش در دو عنوان برتر رو به عقب دوربین سیستم و اضافی دو گیگابایت حافظه است.
زمان S10 مطلب را ما تجاری اولین همچنین باعث می شود وان پلاس 8 5G و آیفون SE (2020) مقایسه اجتناب ناپذیر نه از آن است که به ویژه چاپلوس برای سامسونگ, جدیدترین ارزش گل سرسبد.
بله تجدید $400 و آیفون SE به طور قابل توجهی کوچکتر و خوب زشت تر از کهکشان S10 Lite اما سال گذشته Snapdragon 855 پردازنده است که قطعا هیچ بازی برای اپل A13 Bionic نیروگاه. در ضمن, غیر حرفه ای وان پلاس 8 شروع می شود در یک کمی تندتر $700 اما این کار را در سبک با 5G پشتیبانی یک پیکسل 865 SoC حداقل 8GB RAM, و همان طراحی خیره کننده خود را به عنوان خواهر و برادر.
چه 6.7 اینچ گوشی نیاز به ایستادگی کردن در تلویزیون و رقابتی در بازار ایالات متحده است تخفیف و یا دو. و آن نیاز به آنها را به سرعت. در سمت روشن اگر شما احساس مقدماتی freebie می تواند کمک به مهر و موم معامله آمازون به فروش گوشی تلفن همراه با یک تعریف جفت از اول-gen کهکشان جوانه. در ضمن بهترین خرید برنامه به ارائه تا 200 دلار تخفیف با “واجد شرایط” حامل فعال سازی راست کردن خفاش, و سامسونگ به شما اجازه ذخیره تا 250 $با واجد شرایط تجارت-ins. جزئیات کامل نیست هنوز, بنابراین مطمئن شوید که برای دیدار ما فردا دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de