Google Android TV دانگل سابرینا را در Roku و آمازون آتش چوب با قیمت 80 دلار

گوگل در حال برنامه ریزی برای شعبه از خود دانگل Chromecast با Android TV stick موسوم به سابرینا بود که فقط کشف

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 خرداد 1399
گوگل در حال برنامه ریزی برای شعبه از خود دانگل Chromecast با Android TV stick موسوم به سابرینا بود که فقط کشف عبور از طریق FCC در راه خود را به یک احتمالی Google I/O اعلام کرد هر زمان که برگزار خواهد شد (مجازی رویداد قرار بود امروز اما رو به تعویق افتاد).
Android TV stick خواهد شد به احتمال زیاد راه اندازی می شود به عنوان بخشی از گوگل آشیانه اتوماسیون خانگی نام تجاری و ورزشی Netflix بکشد و دیزنی+ برنامه های از پیش نصب شده اما همچنین به شما اجازه بازیگران مطالب خود را - شما می دانید مانند Chromecast کامل با گوگل دستیار صوتی عملیات. گوگل به احتمال زیاد برای اضافه کردن آن Stadia cloud gaming خدمات به لیست گزینه های سرگرمی جاذب شما بیشتر در جوانه زدن آن رسانه اکوسیستم.

Google Android TV دانگل قیمت ؟ 80 دلار با توجه به خودیها و شما اختصاص داده شده Amlogic رسانه پردازنده Dolby Vision خروجی در داخل در حالی که در خارج از "مستطیلی شکل" دستگاه خواهد رخ کشیدن "ماسه سنگ و بافت" است که می آید در سه رنگ.

این سابرینا Android TV دانگل خواهد شد در بیشتر تاسیس بازیکنان مانند Roku تلویزیون چوب و یا آمازون Fire dongle که بدان معنی است که از آن خواهد شد سرمایه گذاری در شگفتی های سیستم اندروید را به مجموعه خود را جدا و راه اندازی با یک رابط با نام تجاری جدید. و آن را نیز ممکن می رسند با آن خود را از راه دور بیش از حد, به عنوان هر خود احترام media streamer این روزها چک کردن عکس به بیرون درز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن