Fauci انتقاد چین به عدم شفافیت در مورد کوروناویروس انتقال

Dr. Anthony Fauci خطاب اوایل شیوع کروناویروس در چین در یک مصاحبه انتقاد این کشور از عدم شفافیت در آن زمان است.

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 خرداد 1399
  • Dr. Anthony Fauci خطاب اوایل شیوع کروناویروس در چین در یک مصاحبه انتقاد این کشور از عدم شفافیت در آن زمان است.
  • این متخصص بیماری های عفونی گفت که چین نگهداری می شود برای هفته بود که هیچ انسان-به-انسان COVID-19 انتقال وقتی که دقیقا چه اتفاقی می افتد.
  • مقامات چینی که اجازه نمی دهد دانشمندان به صحبت آزادانه انجام یک "زیانی," Fauci گفت.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است یک عضو کلیدی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار و یکی از قابل اعتماد ترین صدای COVID-19 اخبار. Fauci است به طور منظم خطاب مبرم ترین نگرانی در مورد رمان coronavirus همه گیر ارائه مقدار زیادی از به روز رسانی در دولت در پاسخ به بحران بهداشت و درمان. Fauci تحویل اولین خبر خوب در مورد remdesivir تنها داروی تایید شده برای استفاده و ارائه به روز رسانی به موقع در مورد مداوم واکسن تلاش و مواد مخدر دیگر.

همچنین Fauci که تحویل این خبر بد در مورد این ویروس و گفت که COVID-19 نیست به احتمال زیاد ریشه کن شده و این واکسن ممکن است به نوبه خود به ارائه محدود ایمنی است که نمی خواهد آخرین طولانی تر از یک سال است. او هشدار داد در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین بدون شواهد علمی به پشت آن او صحبت در مورد باز کردن اقتصاد و او حتی خطاب اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس و پتانسیل خود را در اثر گسترش ویروس. Fauci همچنین خطاب تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس نشات گرفته از یک آزمایشگاه در چین اشاره کرد که هیچ شواهد علمی برای بازگشت کسانی که ادعا می کند. اما این کارشناس فقط انتقاد این کشور که در آن همه آغاز شده بیش از شش ماه پیش برای عدم شفاف در اوایل روز از وقوع.

"من فکر می کنم مقامات چینی است که اجازه نمی دهد دانشمندان به صحبت کردن به طور علنی و شفاف به عنوان آنها می تواند واقعا زیانی," Fauci گفت: در طول یک مصاحبه با رادیو میزبان جان Catsimatidis در هر عصر ایران.

"در آغاز شیوع آنها ادعا می کنند که این فقط حیوان به انسان انتقال," او گفت:. "و واقعا وجود دارد نبود یک انسان به انسان انتقال در همه. و آنها برگزار شد که خط برای چند هفته. و سپس آن را بسیار روشن است که دانشمندان قادر به صحبت در مورد آن است که در واقعیت وجود انسان به انسان انتقال است."

"بله این یک مثال دیگر از این وضعیت ناگوار از عدم شفافیت در اوایل" دکتر اضافه شده است.

چین دیدم مقدار زیادی از انتقاد به راه آن به کار گرفته COVID-19 بحران در اوایل تاخیر حیاتی آیات مانند این واقعیت است که این ویروس گسترش می تواند بین انسان ها است. چین ممکن است اتلاف وقت با ارزش در اوایل به عنوان یک نتیجه. چین را پیاده سازی محدودیت های شدید پس از آن متوجه وخامت اوضاع اما این ویروس در حال گسترش به مناطق دیگر.

در این ماه است که به دنبال چین COVID-19 آمار مورد سوال قرار گرفته بودند به عنوان آنها به ندرت همسان ارقام در جای دیگر. شیوع توسعه یافته است که در اروپا و آمریکا به نظر می رسید بیشتر ویرانگر ادعا دهها هزار نفر از زندگی است. چین تا به حال برای تجدید نظر در آن COVID-19 کشته در یک مناسبت است. اخیرا این کشور گفت که این تست از 10 میلیون نفر در ووهان در کمتر از سه هفته است که یک دستاورد عظیم برای هر دولت است. اما چین گفت: این تنها کشف برخی از 300 بیماران بدون علامت که هیچ کدام مسری بودند که نمی شد شمارش در آمار رسمی.

قبل از این که چین شروع به تغییر اصل داستان از این ویروس گفت: این بیماری همه گیر نشده بود آغاز شده در آزمایشگاه به عنوان برخی از مقامات غربی و نظریه پردازان توطئه ادعا کرد. اما چین نیز گفت: این ویروس نمی شروع به گسترش در ووهان بازار بدون در نظر گرفتن که در آن ممکن است ما آمده است. چین هرگز هنوز هم مشترک هویت COVID-19 بیمار صفر با جهان است.

به عبارت دیگر وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به سوال چین شفافیت وقتی که می آید به کروناویروس اطلاعات است. و Fauci موضع در ماده است که به سختی تعجب آور است.


Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن منبع تصویر: Alex براندون/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن