سامسونگ Galaxy Z تلنگر افزایش فروش در ماه مارس با وجود همه گیر جهانی


آیا صبر کنید در صفحه 4a صفحه 4 $350 کردن در حال حاضر!

سامسونگ Galaxy Z تلنگر یکی از مهمترین اینده گوشی های هوشمند منتشر شد و تا کنون این سال است. همه از نوآوری در قیمت بالا می آید اما داده های اخیر نشان می دهد که آن را به صدمه زدن به علاقه تاشو دستگاه.

کهکشان Z تلنگر در حال حاضر به فروش می رسد تقریبا 400,000 واحد

یک گزارش جدید منتشر شده توسط EconoTimes (از طریق SamMobile) نشان می دهد سامسونگ حمل چشمگیر 230,000 Galaxy Z تلنگر واحد در سراسر جهان در ماه مارس است. که رقم فروش نشان دهنده بزرگی 56.1 درصد افزایش از 147,000 واحد بودند که بنا به گزارش ها حمل می شود در طول ماه فوریه.در مقایسه با کهکشان S20 سری تخمین زده شده است که به فروش می رسد حدود 350000 واحد در ایالات متحده به تنهایی در دو هفته اول فروش گلکسی Z تلنگر به فروش می رسد کاملا ضعیف و باید کمی تفاوت به سودآوری است.

زمانی که عوامل دیگر را شامل می شوند مانند شکل جدید عامل و COVID-19 همه گیر که نابود جهانی گوشی های هوشمند تقاضای این اعداد قطعا تحت و نشان می دهد که Galaxy Z تلنگر به زودی می تواند به تبدیل شدن به بهترین در جهان است-فروش foldable smartphone.

در ماه ژانویه چهار ماه پس از Galaxy برابر ضربه قفسه های سامسونگ اعلام کرد که آن را تا به حال به فروش می رسد جایی بین 400,000 و 500000 واحد است. کهکشان Z تلنگر است که نقطه عطف تنها پس از 1.5 ماه از فروش با فروش 377,000 دستگاه.

یک کهکشان جدید (Z) برابر در حال آمدن است در ماه اوت

EconoTimes می گوید: فروش بالاتر تعداد در ماه مارس ممکن است به چیزی برای انجام با این تصمیم به انتشار آینه طلا Galaxy Z تلنگر بعدها در برخی از بازارهای کلیدی. در نهایت هر چند مسیر به سمت بالا نشان می دهد مشتریان به آرامی گرم شدن به foldable فرمت.

هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از foldable گوشی های هوشمند تبدیل به یک جریان اصلی محصول اما تحلیلگران صنعت انتظار می رود تقاضا برای افزایش یک صد سال 2025. سامسونگ در حال حاضر رهبر بازار جای تعجب نیست.

همانطور که برای آینده نزدیک کهکشان Z تلنگر موفقیت این معنی است که شرکت کره جنوبی در حال حاضر در یک موقعیت بهتر برای راه اندازی نسل بعدی Galaxy برابر 2 و یا Galaxy Z برابر شده است. دومی وارد خواهد شد در ماه اوت در کنار Galaxy Note 20 با S Pen پشتیبانی و یک سری از داخلی و خارجی بهبود.

این همه باید دنبال کرد تا در اوایل سال 2021 دوم-gen Galaxy Z تلنگر. به تازگی منتشر شده اختراعات نقطه نسبت به حضور یک بزرگتر صفحه نمایش خارجی و سه-دوربین setup درست در بالای آن است.

Foldables در نهایت جایگزین سنتی flagships

سامسونگ هنوز روشن آن برنامه های بلند مدت برای رشد خود foldable گوشی های هوشمند کسب و کار, اما این شرکت در نهایت انتظار می رود به خندق سنتی گل سرسبد دستگاه به طور کامل. که گام این است که هنوز هم کاملا یک راه طولانی پایین خط ،

ظرف چند سال آینده Galaxy S و Galaxy Note ترکیب تیم باید با هم ادغام شدند به یک سری گل سرسبد راه اندازی در ابتدای هر سال است. این حرکت شایعه شده بارها در گذشته و احتمالا توضیح می دهد که افزایش شباهت بین Galaxy S و Note flagships در سال های اخیر است.

تمرکز اصلی در بخش حق بیمه که در آن نقطه تغییر خواهد کرد به Galaxy Z تلنگر و برابر دستگاه های. این انتظار می رود برای ادامه راه اندازی خود را در شیارهای موجود – فوریه/مارس و اوت/سپتامبر.

هنگامی که علاقه سنتی گل سرسبد گوشی های هوشمند کاهش پیدا کرده است به اندازه کافی سنتی ترکیب باید از رده خارج به طور کامل. که باید طلسم پایان به صورت تاریخی Galaxy S و Galaxy Note مارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>