توییتر در معرض اطلاعات خصوصی از کاربران کسب و کار

با توجه به اخبار بی بی سی به تازگی در توییتر ارسال یک ایمیل به مشتریان کسب و کار خود را به اجازه دهید آنها را

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 تیر 1399
با توجه به اخبار بی بی سی به تازگی در توییتر ارسال یک ایمیل به مشتریان کسب و کار خود را به اجازه دهید آنها را می دانم که اطلاعات شخصی خود را از جمله آخرین چهار رقم از شماره کارت اعتباری خود را ممکن است در معرض. کاربران کسب و کار شماره تلفن و ایمیل نیز "ممکن" برای اینکه توسط دیگران دیده می شود که همه از این اطلاعات خصوصی حداقل در مورد برخی از مشتریان ذخیره شده در کش مرورگر.همراه با این اطلاعات توییتر گفت: آن کاربران کسب و کار است که وجود هر گونه شواهد از داده های خود را گرفتن به خطر بیافتد و که این موضوع ثابت سرعت پس از آن کشف شد, on May 20th. رسانه های اجتماعی غول پیکر نیز به نقل از نوشتن موارد زیر در ایمیل به مشتریان کسب و کار: "ما بسیار متاسفم این اتفاق افتاده است. ما به رسمیت شناختن و قدردانی از اعتماد شما به ما و متعهد به درآمد که اعتماد در هر روز است." غیر کاربران کسب و کار هستند اعتقاد بر این بود تحت تاثیر این موضوع است.

در اوایل سال 2019 توییتر گزارش شده است که تا کنون پس از سال 2014 هر دو کسب و کار و کسب و کار غیر اندروید کاربران توییتر در واقع تحت تاثیر متفاوت از مسئله حفظ حریم خصوصی. اشکال ناشی از "محافظت از خود را توییتهایی" تنظیم برای غیر فعال کنید اگر برخی از تغییرات حساب ساخته شد, افشای یک کاربر خصوصی توییتهایی بدون دانش خود را. که یکی ثابت شد در ژانویه 14, 2019.

رسانه های اجتماعی غول پیکر به تازگی شروع به گرفتن یک موج از توجه بیش از آن تلاش برای تشویق بهتر آگاهانه تر در مکالمات همراه با تلاش های خود به علامت یا ممنوعیت جعلی اخبار و به طور کلی اطلاعات غلط به خصوص در رابطه با COVID-19.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب