Samsung Galaxy A51, A71 تست باتری کامل: خوب و بهتر

سامسونگ مقرون به صرفه یک سری از گوشی های هوشمند شده است یک ضربه بزرگ در سراسر جهان: فروش در قیمت زیر که از یک

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399
سامسونگ مقرون به صرفه یک سری از گوشی های هوشمند شده است یک ضربه بزرگ در سراسر جهان: فروش در قیمت زیر که از یک آی فون SE (2020) آنها ارائه ویژگی های حق بیمه مانند پر جنب و جوش صفحه نمایش AMOLED و سامسونگ ویژگی های رابط کاربری غنی اما آنچه در مورد عمر باتری?

ما PhoneArena عمر باتری تست بی امان آزمون متشکل از سه قسمت به شما نشان دهد که چقدر خوب عمر باتری واقعا ما تست نور با استفاده از مرور و سپس کمی بیشتر خواستار کارهایی مانند پخش ویدئو و در نهایت ما تست چه مدت از تلفن های گذشته با بازی های 3D.

کهکشان A51 و کهکشان A71 متفاوت عمدتا توسط اندازه فیزیکی و به طور طبیعی بزرگتر A71 دارای یک باتری بزرگتر بیش از حد. در اینجا این است که ظرفیت باتری در این دو گوشی:

کهکشان A51: 4,000 mAh

کهکشان A71: 4,500 میلی آمپر ساعت
بنابراین اساسا این همان اندازه باتری در Galaxy S20 و S20 Plus بود. در اینجا این است که چگونه به خوبی بودجه یک سری هم به ما عمر باتری تست.

PhoneArena مرور نتایج تست باتری

جالب است که ما در حال دیدن سایت وب تست باتری گلکسی A51 و A71 به طول انجامید تقریبا در همان زمان در حدود 11 ساعت و نیم. این یک امتیاز بزرگ است, اما همانطور که می بینید بسیاری از گوشی مقرون به صرفه رسیدن به همان نتایج و موتور G8 قدرت (aka G قدرت در ایالات متحده آمریکا) ضربه تمام سوابق با نمره حدود 16 ساعت است.

اولین نمایش برای اواسط محدوده کهکشان یک سری اما نه کاملا بالای خط.

PhoneArena یوتیوب پخش ویدئو نتایج تست باتری

گوشی های سامسونگ به طور سنتی در میان بهترین گوشی ها وقتی که می آید به یوتیوب جریان ویدئو عمر باتری. نمرات در اینجا به طور قابل توجهی متفاوت, اگر چه, و اگر شما تماشای بسیاری از فیلم شما قطعا درک نه فقط صفحه نمایش بزرگتر از کهکشان A71 بلکه آن را بسیار بهتر و عمر باتری در این آزمون است. آن را به ثمر رساند و 11 ساعت و 38 دقیقه توقف پخش ویدئو در حالی که کهکشان A51 ثبت شده در مجموع 8 ساعت و 35 دقیقه.

در واقع کهکشان A71 نیست فقط عالی آن را در میان طولانی ترین مدت همراه ما تا کنون تست برای یوتیوب جریان ویدئو. کار بزرگ سامسونگ!

PhoneArena 3D Gaming نتایج تست باتری

در نهایت ما بازی های 3D تست باتری. این فوق العاده دشوار آزمون و نتایج بسیار جالب: این A71 با آن بدن بزرگتر بهتر است قادر به دفع حرارت ایجاد شده در هنگام بازی و نمرات آن باور نکردنی 12 ساعت و 46 دقیقه توقف بازی های 3D در حالی که کهکشان A51 تنها می تواند جمع اوری حدود نیمی از آنجا با یک نمره از 6 ساعت و 40 دقیقه. که یک تفاوت بزرگ و آن را قطعا نشان می دهد که کار شگفت انگیز سامسونگ تیم انجام داده است در A71. آن را نازک و بسیار سبک وزن و تلفن و در عین حال با باتری طولانی مدت. پارسه, اگر شما نیاز به مطلقا بهترین عملکرد شما قطعا باید نگاه به Galaxy A71 اگر شما فقط می خواهم به بازی برای یک مدت زمان طولانی کردن شارژر.

نتيجه گيریtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن